Stavebný robotník

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Rakúsko, Belgicko, Holandsko
Mzdové podmienky (brutto)
€ 9,50 - 10,50 v čistom (po všetkých zrážkach)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre viacerých zákazníkov v Holandsku, Rakúsku a Belgicku hľadáme stavebných robotníkov. Mali by ste mať skúsenosti v minimálne jednej z nižšie uvedených oblastí:
- Betonár a/alebo armovač
- Tesár
- Pokrývač striech (tesárčina a pokládka strešnej krytiny)
- Sadrokartonista
- Murár (Ytong tvárnice)
- Maliar
Znalosť jazyka (angličtina alebo nemčina) je nutná, pokiaľ nie ste súčasťou tímu, v prípade, že máte tvoriť tím, stačí ak jeden z dvojice ovláda jazyk.

- Ubytovanie hradené zamestnávateľom
- Holandská alebo rakúska pracovná zmluva
- Dobrá mzda

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.sk

On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.
Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naši zákazníci pôsobia v stavebnom priemysle. Stavajú nové domy, byty, kancelárie, atď. alebo rekonštruujú staré budovy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Predchádzajúce skúsenosti v stavebníctve sú nutnosťou.
Máme tiež možnosti pre ľudí bez znalosti jazyka, ale v takom prípade potrebujeme dvojicu, z ktorej aspoň jeden ovláda jazyk.
Niektoré zahraničné agentúry zabezpečia dopravu medzi ubytovaním a pracoviskom, ale nie všetky, čo môže byť podmienkou ísť do zahraničia vlastným autom.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2663229  Posting date: 11.10.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: € 9,50 - 10,50 v čistom (po všetkých zrážkach)