Hľadáme hlavného účtovníka! Hľadáme Vás!

Ahrend s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
od 2.000,- eur/mesiac, v závislosti od skúsenosti a kompetencii uchádzača/-ky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú osobu na pozíciu Hlavný/-á účtovník /-čka, ktorá zastreší bude mať pevne pod palcom celú účtovnú a daňovú agendu. Prácou u nás môžete ukázať, čo vo Vás je a plne využiť Vaše schopnosti.

Vaša pracovná náplň bude:

• Komplexné vedenie a spracovanie účtovníctva v spoločnosti, zodpovednosť za reporting a budget rakúskej a maďarskej pobočky,
• Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke finančného účtovníctva,
• Príprava štatistických výkazov a spolupráca s auditormi, zodpovednosť za ukončenie auditu,
• Vypracovávanie daňových priznaní a vyhotovovanie hlásení o DPH, vrátane výpočtu dane z príjmu a odloženej dane,
• Spracovanie mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky,
• Vypracovávanie skupinového reportingu, tvorba budgetov a kontrola ich dodržiavania,
• Určovanie metodiky účtovania v spoločnosti a tvorba interných smerníc týkajúcich sa účtovníctva,
• Tvorba ekonomických výstupov pre management spoločnosti,
• Zodpovednosť za správne aplikovanie DPH,
• Riadenie kontrolných finančných mechanizmov, komunikácia s finančnými inštitúciami a obchodnými partnermi spoločnosti,
• Posudzovanie investičných zámerov, kontrola nákladovosti, peňažných tokov, správnosti a včasnej úhrady platieb a pod.

Okrem zaujímavej práce ponúkame zároveň aj:
- príležitosť stať sa súčasťou profesionálneho tímu, ktorý sa riadi etickým kódexom,
- možnosť vypracovať sa a byť vo svojej profesii skutočne dobrý,
- možnosť sebarealizácie,
- priestor pre zdokonaľovanie sa v anglickom a nemeckom jazyku atď.

Ak si myslíte, že hľadáme práve Vás, pošlite svoje CV spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov.
Prosím, neposielajte motivačné listy.
Písomné odporúčania od minulých zamestnávateľov (s kontaktnými údajmi na zamestnávateľa) sú výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Skladové hospodárstvo - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Word - Expert

- Skúsenosť a prax na pozícii samostatného hlavného účtovníka,
- Perfektná znalosť zásad účtovníctva a daňových predpisov v oblasti vedenia účtovnej evidencie,
- Orientácia na výsledky a dokončovanie veci,
- Zodpovednosť, precíznosť a spoľahlivosť,
- Schopnosť zorganizovať si svoj čas,
- Ochota učiť sa a pracovaťs so softwarom spoločnosti, ktorý bol vyvinutý na objednávku.

Spoločnosť TECHO|ROYAL AHREND COMPANY je významným európskym výrobcom a dodávateľom kancelárskeho nábytku a rešpektovaným poskytovateľom kancelárskych fit-out riešení pre celý rad nadnárodných i lokálnych firiem v Európe i na Blízkom Východe.

Podrobnejšie informácie o nás a našich produktoch nájdete na http://www.techo.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3640196  Posting date: 9.4.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: od 2.000,- eur/mesiac, v závislosti od skúsenosti a kompetencii uchádzača/-ky