Máte skúsenosti s výučbou anglického jazyka? Hľadáme Vás!

Ahrend s.r.o.

Miesto práce
Cesta na Červený most 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme systematickú skúsenú osobu (lektora/lektorku), ktorá by posunula jazykové znalosti našich kolegov na vyššiu úroveň a s úsmevom by zvládla aj výuku business angličtiny .
Výučba bude prebiehať v štýle "one to one" 3 dni v týždni (pondelok, streda, piatok), pričom sa jedná o celkovo cca 15 vyučovacích hodín /týždeň, ktoré nasledujú v jednotlivé dni za sebou. Študent majú rôznu úroveň znalosti AJ ( úroveň B1-C1).

Okrem zaujímavej práce ponúkame zároveň aj:
- priestor pre odborný rast a profesionálny rozvoj,
- príležitosť stať sa súčasťou profesionálneho mladého tímu, ktorý sa riadi etickým kódexom,
- možnosť vypracovať sa a byť vo svojej profesii skutočne dobrý.

Ak si myslíte, že hľadáme práve Vás, pošlite svoje CV spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov na e-mail: [email protected].
Prosím, neposielajte motivačné listy.
Písomné odporúčania od minulých zamestnávateľov (s kontaktnými údajmi na zamestnávateľa) sú výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

- Preukázateľné výborne výsledky pri výučbe anglického jazyka,
- Výborné komunikačné, organizačné schopnosti,
- Ochota a schopnosť učiť ľudí,
- Schopnosť neustále kontrolovať a zdokonaľovať procesy,
- Orientácia na výsledky a dokončovanie práce.

Spoločnosť TECHO|ROYAL AHREND COMPANY je významným európskym výrobcom a dodávateľom kancelárskeho nábytku a rešpektovaným poskytovateľom kancelárskych fit-out riešení pre celý rad nadnárodných i lokálnych firiem v Európe i na Blízkom Východe.

Podrobnejšie informácie o nás a našich produktoch nájdete na http://www.techo.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3284941  Posting date: 12.1.2018