Hľadáme skúseného projektového manažéra! (Realizácia návrhu a kompletná dodávka interiérov)

Ahrend s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme projektového manažéra, ktorý chce uplatniť svoje organizačné a riadiace schopnosti, skúsenosti v oblasti riadenia projektov a ktorý kompletne zastreší realizáciu dodávky kancelárskeho nábytku vrátane návrhu Prácou v našej spoločnosti Vám poskytneme možnosť ukázať, čo vo Vás je a podieľať sa na zaujímavých medzinárodných projektoch.

Výsledkom Vašej práce bude:
- návrh a dodávka kancelárskych priestorov v súlade s požiadavkami klienta,
- výborne zvládnutá komunikácia a vzťahy s obchodníkom, dodávateľom a klientom v celom procese realizácie zákazky,
- včas vytvorená kompletná cenová ponuka (v spolupráci s projektantom) a odkomunikovaná klientovi,
- profesionálne a včas zvládnutá objednávka, logistika produktov a všetky procesy potrebné k jej úplnej realizácii,
- včas identifikované kritické procesy ohrozujúce kontinuitu dodávky a ich flexibilné okamžité vyriešenie,
- skoordinovaný, zorganizovaný, perfektne riadený tím ľudí, ktorý vďaka Vám pozná svoje úlohy a vie čo, ako a kedy má urobiť,
- odovzdať zákazku včas a v požadovanej kvalite klientovi atď.

Okrem zaujímavej a zodpovednej práce ponúkame zároveň aj:
- priestor pre odborný rast a profesionálny rozvoj,
- možnosť stať sa súčasťou profesionálneho mladého tímu, ktorý sa riadi etickým kódexom,
- možnosť vypracovať sa a byť vo svojej profesii skutočne dobrý,
- možnosť platovo aj kariérne rásť,
- možnosť podieľať sa na medzinárodných projektoch,
- možnosť komunikovať a zdokonaľovať sa v anglickom jazyku atď.

Ak si myslíte, že hľadáme práve Vás, pošlite svoje CV spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov na e-mail : [email protected].
Prosím, neposielajte motivačné listy.
Písomné odporúčania od minulých zamestnávateľov (s kontaktnými údajmi na zamestnávateľa) sú výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Prax na stavbe s riadením dodávky zákazky,
- Skúsenosť s projektovaním interiérov,
- Výborné komunikačné, organizačné a riadiace schopnosti, business pohľad,
- Ochota a schopnosť riadiť tím ľudí, koordinovať ich a koučovať,
- Schopnosť neustále kontrolovať a zdokonaľovať procesy,
- Orientácia na výsledky a dokončovanie práce,
- Ochota cestovať v rámci Slovenska.

Spoločnosť TECHO|ROYAL AHREND COMPANY je významným európskym výrobcom a dodávateľom kancelárskeho nábytku a rešpektovaným poskytovateľom kancelárskych fit-out riešení pre celý rad nadnárodných i lokálnych firiem v Európe i na Blízkom Východe.

Podrobnejšie informácie o nás a našich produktoch nájdete na http://www.techo.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3222979  Posting date: 11.1.2018