Elektromontér - náborový příspěvek 30 000 Kč + ubytování!

Technologie hlavního města Prahy, a.s.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho vznikajícího kolektivu hledáme elektromontéry, kteří mají chuť s námi rozsvěcovat Prahu a pomohou nám vybudovat tvář nové moderní firmy. Stačí nám ukončené odborné vzdělání a naši zkušení kolegové ti pomohou.

Popis práce:

  • Správa, obnova, údržba veřejného osvětlení
  • Vyhledávání poruch a opravy veřejného osvětlení
  • Směnný provoz
  • Pracovní místo na Praze 4

Požadujeme:

  • Vzdělání: vyučení v oboru elektro
  • Vyhláška 50/78 Sb., stačí nám §5
  • Řidičský průkaz skupiny „B“

Nabízíme:

  • Náborový příspěvek 30000,-kč
  • Skvělé platové ohodnocení
  • Nové a kvalitní vybavení
  • Možnost podílet se na budování nové firmy
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Stabilní zaměstnání
  • Přátelský a sympatický kolektiv
  • Program zaměstnaneckých benefitů (stravenky, 25 dnů dovolené, zaměstnanecký finanční kredit 6000,-kč na čerpání dalších benefitů, sick days)
  • Pro mimopražské nabízíme možnost užívání zařízeného služebního bytu za zvýhodněných podmínek v atraktivní lokalitě Prahy 6

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3642022  Posting date: 11.5.2019  The job comes from another website or source.