Nastavovač ohraňovacieho lisu

TEAM INDUSTRIES, s.r.o.

Miesto práce
Turany
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.000EUR + variabilná zložka do výšky 200EUR Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nastavovača na Ohraňovacie lisy. Ak máte skúsenosti s nastavovaním ohraňovacích strojov hľadáme práve Vás. Vaše cenové ohodnotenie závisí od Vašej produktivity a pracovného nasadenia.
* Nastavovanie/programovanie ohraňovacích lisov podľa parametrov výrobku
* Kontrola operátorov na pracovnej zmene
* Kontrola výstupnej kvality jednotlivých operátorov na pracovnej zmene
* príprava na prácu, kontrola pracoviska a stroja
* čítanie výkresovej a technickej dokumentácie
* manipulácia s materiálom
* obsluha, zoradenie stroja - vytvorenie, nahrávanie programu, korekcia programov, vyskúšanie nastavenia, ručné nástrojárske práce
* vizuálna kontrola procesu
* kontrola a meranie správnosti dielcov
* nahlasovanie chýbajúcich materiálov, nástrojov na potrebné pracovné úkony, problémov so strojmi / nástrojmi nadriadenému
* odreporotvanie vykonanej operácie po jej dokončení (kusy dobré/zlé)
* označuje materiál/produkty na pracovisku a produkty z neho odchadzajúce
* evidencia práce (výkaz práce), reportovnie operácií, zodpovednosť za evidenciu kvalitatívnych parametrov procesu
* zaškoľuje nových zamestnancov

* bonusy na základe produktivity do výšky 200EUR Brutto
* príjemné pracovné prostredie
* možnosť kariérneho a platového rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

1

  • Logické a technické myslenie
  • Manuálna zručnosť
  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť k práci
  • Uvedomelosť požiadaviek kvality / zákazníka

TEAM INDUSTRIES intends to be a long-term partner to major players in different sectors of the equipment industry, as a supplier of systems and components. TEAM INDUSTRIES develops, produces and tests electro-mechanical assemblies, combining sheet metal parts, machined parts, cable- and connector assemblies, printed circuit board assemblies and front panels, thus creating solutions for our customers. Team Industries focuses on series between 10 and 5000 units per annum. Team Industries uses state-of-the-art cnc-equipped machines, such as laser cutters and smd-placers. This, combined with a skilled and highly flexible workforce, enables us to supply top quality solutions. Team Industries main customers: Alstom, Atlas Copco, Siemens, Volvo, Linde and many others.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Rosypalová
Tel.: +421 908 915 283
E-mail: poslať životopis
ID: 1960232  Posting date: 27.8.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: od 1.000EUR + variabilná zložka do výšky 200EUR Brutto