Vedúci zmeny

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
Dohodou
Mesačne 900€ a viac (v závislosti od praxe a odborných skúsenosti), dochádzkový bonus 50€ mesačne, prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta, ktorý má predchádzajúce skúsenosti s vedením a motivovaním ľudí vo výrobnej, ideálne strojárskej spoločnosti.

Pracovná náplň na pozícií majstra:

  • Riadiť výrobný proces zvereného pracoviska a prijímať operatívne opatrenia na zabezpečenie plnenia plánu,
  • zodpovedať za prípravu reportov a denne zabezpečovať organizáciu práce na zverenom výrobnom pracovisku, koordinovať a riadiť prácu výrobných robotníkov (od 20 do 60 zamestnancov),
  • spolupracovať s výrobným konštruktérom, technológom a kontrolórom kvality,
  • zabezpečovať personálnu, materiálnu, časovú a kvalitatívnu stránku výrobného procesu pracoviska,
  • zodpovedať za dodržiavanie technologickej disciplíny, za dodržiavanie výkresovej dokumentácie, technologických postupov a za dodržiavanie kvality práce.

  • Motivujúce finančné ohodnotenie,
  • odmeny pri výročiach, dovolenková a vianočná odmena,
  • bonus za dochádzku 50€ mesačne,
  • vstup do fitka GOLEM len za 2 €/mesačne,
  • poukážky na regeneráciu vo výške 60€,
  • jazykové kurzy- zdarma,
  • doplnkové dôchodkové sporenie,
  • športové a kultúrne akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov.

    • V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom na nižšie uvedenú kontaktnú adresu.
    • Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo
    • Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

    • V prípade otázok nás kontaktujte na t.č. 0918 735 724.

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa

    • Skúsenosť s vedením ľudí vo výrobnom podniku,
    • čítanie výkresovej dokumentácie, znalosť strojárskych výrobných technológií,
    •  znalosť nástrojov na zvyšovanie, efektívnosti výrobného procesu (napr. Six Sigma, Lean, Kaizen a pod.)
    • dynamická osobnosť,
    •  riadiace a komunikačné schopnosti,
    •  orientácia na výsledok,
    •  prax aspoň 2 roky výhodou.

    ✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
    ✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
    ✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
    ✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
    ✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
    ✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

    Počet zamestnancov

    1000 a viac zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Zelinová
    E-mail: poslať životopis
    ID: 3823007  Posting date: 2.12.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: Mesačne 900€ a viac (v závislosti od praxe a odborných skúsenosti), dochádzkový bonus 50€ mesačne, prémie do 20%, dovolenková a vianočná odmena.