Poobedná/večerná upratovačka

TATRA UNITED CORPORATION, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700,- EUR brutto + prémie + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu upratovačka/chyžná – verejné priestory pre hotel Tatra**** v Bratislave hľadáme posily pre náš tím s chuťou pracovať.
Ponúkame prácu v slušnom prostredí.
- Upratovanie spoločných priestorov a kancelárií hotela, umývanie podlahy, vysávanie, utieranie prachu, upratovanie sociálnych zariadení, dopĺňanie hygienických potrieb, vynášanie odpadkov a ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného.

Ponúkame dlhodobú prácu v stabilnej spoločnosti.
Zamestnanecká strava

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- zmysel pre poriadok
- dobrý fyzický stav
- časová flexibilita
- schopnosť pracovať rýchlo a vytrvalo
- zodpovedný prístup
- spoľahlivosť, prívetivosť a ochota

TATRA UNITED CORPORATION je privátna akciová spoločnosť založená v roku 1994, pôvodne určená na prevádzkovanie jedného bratislavského hotela. Postupne spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť v oblasti cestovného ruchu tak, že v súčasnosti vlastní a prevádzkuje tri hotely v Bratislavskom a Trnavskom regióne.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3261872  Posting date: 13.9.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 700,- EUR brutto + prémie + príplatky