Operátor stavebných strojov

TATRA TERRA, s.r.o.

Miesto práce
Sokolov, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 500 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá v uvedenom rozmedzí individuálne v závislosti od predchádzajúcich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov na obsluhu stavebných strojov bager, buldozér, dumper, valec. Súčasťou pracovnej náplne je aj bežná údržba strojov. Stavenisko sa nachádza v Sokolove v Čechách.
HLADAME AJ ZAMESTNANCA S FRANCUZSKYM JAZYKOM.

Hradíme ubytovanie a cestovné náhrady v zmysle platnej legislatívy.
PCR test

Pozície sa budú obsadzovať priebežne, prvé už v priebehu marca. Vopred upozorňujeme, že oslovíme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Hľadáme zodpovedných, spoľahlivých a zručných zamestnancov ochotných pracovať na turnusy. Výhodou je strojnícky preukaz.

zemné demolačné a prípravné práce pre stavby, obsluha a prenájom pracovných strojov
ID: 3950898  Posting date: 2.3.2021  Basic salary component (gross): 1 500 EUR/mesiac