Rozširujeme team a hľadáme automechanika - prevádzkáreň Bratislava - Lamač, Bory

T.O.P. AUTO Bratislava, a.s.

Miesto práce
Lamač, Bratislava
Termín nástupu
po dohode
1 800 - 2 700 EUR/mesiacmzda je zložená zo : základná mzda + pohyblivá zložka mzdy % z vlastného odvedeného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie automechanických prác v autorizovanom servise a s tým súvisiacich ostatných pracovných činností,

- príjemné a moderné pracovné prostredie,
- práca v stabilnej a na trhu predaja vozidiel a príslušenstva a servisných činností známej spoločnosti,
- adekvátne a finančne zaujímavé ohodnotenie v závislosti od podávaného výkonu,
- zamestnanecké benefity,

Pohovory na obsadenie pracovnej pozície robíme priebežne, počas celej platnosti ponuky.
Na Vaše otázky ohľadom pracovnej ponuky, finančného ohodnotenia a pracovných povinností, rád odpovie :

Ing. Peter Matušovič - Workshop Manager/Vedúci servisu
tel. č. 0905 756 056, [email protected]

alebo HR Manager Ing. Andrea Kostolná, 0915 474 077,
[email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje starostlivo spracujeme a posúdime. V prípade Vášho záujmu nám zašlite profesijný životopis na emailovú adresu:
matusovic@@topautobratislava.sk
Kontaktná osoba : Ing. Peter Matušovič
tel. č. 0905 756 056
alebo [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše údaje starostlivo spracujeme a posúdime. Kontaktovať Vás budeme telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

automobilové, strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť, spoľahlivosť, schopnosť pracovať samostatne a aj v tíme,

T.O.P. AUTO PREMIUM, a.s. je autorizovaná spoločnosť pre predaj a servis
vozidiel JAGUAR a LAND ROVER .
ID: 3350591  Posting date: 8.12.2022  Basic salary component (gross): 1 800 EUR/mesiac