Rozširujeme team a hľadáme autoklampiara

T.O.P. AUTO Bratislava, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
po dohode
Základná mzda: 500,00 EUR + % z vlastného odvedeného výkonu až do výšky 15 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie klampiarskych/karosárskych prác v autorizovanom servise a s tým súvisiacich ostatných činností,

- príjemné a moderné pracovné prostredie,
- práca v stabilnej a na trhu predaja vozidiel a príslušenstva a servisných činností známej spoločnosti,
- adekvátne a finančne zaujímavé ohodnotenie v závislosti od podávaného výkonu,
- zamestnanecké benefity,

V prípade Vášho záujmu nám zašlite profesijný životopis na emailovú adresu:
[email protected]
Kontaktná osoba : Ing. Andrea Kostolná - HR
0911 47 87 11

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše údaje starostlivo spracujeme a posúdime. Kontaktovať Vás budeme telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

automobilové, strojárske. technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť, spoľahlivosť, schopnosť pracovať samostatne a aj v tíme,

T.O.P. AUTO Bratislava, a.s. je autorizovaná spoločnosť pre predaj a servis
vozidiel VOLVO .
Spoločnosť zastáva stabilnú pozíciu na trhu už viac ako 20 rokov.
ID: 3256375  Posting date: 15.5.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Základná mzda: 500,00 EUR + % z vlastného odvedeného výkonu až do výšky 15 %