Zdravotná sestra

SZC Hippokrates, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacku mzde sa pripočítavajú odmeny do výšky 200€ podľa splnených úloh a výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme posilu na pozíciu zdravotná sestra.

Náplňou práce bude:
- meranie a monitorovanie vitálnych funkcií pacientov
- podávanie injekcií, infúzií (s legitímnym poverením od lekára) a predpísaných liečív pacientom,
- odber krvi a vzoriek biologického materiálu
- asistencia pri odborných lekárskych vyšetreniach napr. EKG, EMG vyšetrenia
- práca na recepcii s pokladňou a platobným terminálom
- práca s predvoleným medicínskym a ekonomickým programom
- komunikácia so zahraničnými klientmi aj v anglickom jazyku

Naša klinika je otvorená iba počas pracovných dní bez nočných zmien.
Našim zamestnancom a kolegom ponúkame:

- zdarma pitný režim (voda, čaj, káva),
- zdarma každý deň čerstvé ovocie,
- využívanie služieb kliniky v rámci ponúknutého benefitového balíka,
- 2 dni sick-days (preplácané dni voľna) nad rámec zákonom určenej dovolenky,
- teambuildingové akcie ,
- práca v nadštandardnom prostredí rodinnej kliniky s malým kolektívom v priateľskej atmosfére,
- odborné vzdelávanie.

Informácie o výberovom konaní

Pracovný čas:
-2 dni dlhá smena a
-3 dni krátka smena,
príp. možná dohoda na dlhé zmeny a voľné dni

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecná zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

zdravotná sestra

Počet rokov praxe

3

- empatia, trpezlivosť
- ochota učiť sa nové veci
- zmysel pre tímovú prácu
- zvládanie práce v dynamickom tempe
- proklientský a reprezentatívny prístup ku klientovi

Súkromné zdravotnícke centrum Hippokrates, spol. s.r.o. v Bratislave na Prievozskej ulici poskytuje svoje služby pacientom už 28 rokov. Špecializuje sa na liečbu neurologických ochorení a ochorení pohybového ústrojenstva, a to najmä chrbtice a z nej plynúcich zdravotných problémov. V SZC Hippokrates však nájdete aj služby všeobecného lekára, internistu, rehabilitáciu a arteterapeuta. Poskytujeme komplexné zdravotnícke služby – diagnostiku, medikamentóznu, infúznu liečbu, kvalitnú fyzioterapiu, diagnostiku EKG, EMG a USG vyšetrenia. Zariadenie tiež ponúka liečebné masáže a vlastnú značku výživových doplnkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3552361  Posting date: 25.2.2024  Basic salary component (gross): 1 600 EUR/mesiac