Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Hľadáme brigádnikov na vykladanie tovaru v sklade v Senci! Nástup možný aj ihneď

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
IHNEĎ
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
4,3 - 6 EUR/hod.na dohodu: 5€/hod, na živnosť: 6€/hod

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práve naberáme brigádnikov, ktorí by nám pomohli s vykladaním kontajnerov, ukladaním krabíc na palety v Senci. Práca je vhodná pre mužov, pretože ide o fyzicky náročnejšiu prácu. Dopravu je nutné zabezpečiť si sám autom alebo autobusom, najbližšia zástavka je Horný Majer. Pracovná doba je od 8:00 do 16:00. Možné pracovať aj každý pracovný deň.

Hlavná náplň práce:

  • vykladanie kontajnerov
  • ukladanie krabíc na palety a balenie paliet

  • zaujímavé platové ohodnotenie na dohodu: 5€/hod, pri odpracovaní viac ako 100 hodín mesačne aj gastrolístky, na živnosť: 6€/hod
  • možnosť pracovať pre medzinárodne pôsobiacu spoločnosť
  • príjemné pracovné prostredie
  • možnosť stabilnej brigády

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • svižné tempo
  • chuť do práce
  • zodpovednosť

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Sedláček
Tel.: +420601358064
E-mail: poslať životopis
ID: 4167729  Posting date: 23.9.2021  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 4,3 EUR/hod.