Hľadáme CNC frézara s nástupom do kmeňa firmy

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
Dohodou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1300 € , možnosť zvýšenia v závislosti od skúseností

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si v tomto období stabilnú prácu s výborným zárobkom ? Ponúkame Vám prácu CNC frézara v Malackách s plne zabezpečeným stravovaním na pracovisku. Pracovná doba je rozdelená do zmien, pri platových podmienkach je možnosť dohody podľa skúseností kandidáta

Vašou náplňou práce bude:
  • frézovanie na CNC frézach v kusovej výrobe podľa výkresovej dokumentácie
  • čítania výkresov a meranie súčiastok pri stroji
  • práca s 3 osou alebo 5 osou frézou
  • nastavenie a obsluhovanie CNC fréz v systéme Heidenhain

  • zaujímavé platové ohodnotenie: 1100 - 1300 € , možnosť dohody podľa skúseností kandidáta
  • výkonnostné prémie
  • 13 plat
  • zabezpečené stravovanie na pracovisku
  • práca na tri zmeny
  • časová flexibilita
  • firemné benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť so sídlom v Rakúsku a na Slovensku, zaoberajúca sa vývojom a výrobou automatizácie a hydraulických lisov na pracovanie elastomérov. Taktiež je celosvetový líder v technológiách spracovania elastomérov s 230 zamestnancami po celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

  • znalosť systému Heidenhain
  • skúsenosti s obsluhovaním CNC fréz (3 osá alebo 5 osá fréza)
  • prax v kusovej výrobe výhodou

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 4058260  Posting date: 8.4.2021  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 1100 - 1300 € , možnosť zvýšenia v závislosti od skúseností