Hľadáme operatorov výroby s nástupom priamo do kmeňa firmy

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 €

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte ako CNC operátor pre stabilnú a rýchlo sa rozvíjajúcu zahraničnú spoločnosť zameranú na výrobu mechanických komponentov. Vašou úlohou bude sledovať stroje a kontrolovať výrobu nových špičkových dielov. Po nástupe do práce idete priamo pracovať do kmeňu firmy

Vašou náplňou práce bude:
  • kompletná obsluha CNC obrábacieho stroja
  • realizácia a kvalita výrobného procesu v súlade s technickou dokumentáciou
  • výroba komponentov včas, v požadovanej kvalite a množstve, podľa platného technologického postupu a
konštrukčnej dokumentácie
  • trvalé zlepšovanie technologických procesov

  • fixná hodinová tarifa 4,30 EUR/ hodinu
  • variabilná zložka: dochádzkový bonus: 150 € (vyplácaný je každé 3 mesiace)
  • príplatky za nadčasy , víkendovú prácu a nočnú zmenu
  • vernostný bonus za každé tri odpracované roky
  • stravovanie poskytované formou teplého jedla alebo nabitia stravovacej karty
  • práca v stabilnej a rýchlo rastúcej spoločnosti
  • príspevok zamestnávateľa do 3.piliera
  • možnosť kariérneho rastu na pozíciu Zmenový majster, Zoraďovač CNC strojov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť pôsobiaca v strojárskom priemysle - kovovýrobe. Hlavnou činnosťou je opracovanie odliatkov na CNC strojoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • základná obsluha CNC strojov
  • znalosť čítania technickej dokumentácie
  • znalosť jazyka Fanuc výhodou
  • práca s meradlami
  • technické myslenie
  • obsluha zdvíhacích zariadení a práca s bremenami výhodou
  • ochota pracovať na tri zmeny

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 4031774  Posting date: 10.2.2021  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 800 €