Hľadáme skladníkov do eshopu s okamžitým nástupom aj v pondelok

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 €

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte záujem o prácu v známom eshope, ktorý sa zaoberá predajom a výrobou zábavných produktov, tak potom toto je ponuka práve pre Vás. Ponúkame Vám prácu v novom a čistom sklade, kde budete obklopený zábavným a mladým kolektívom. Jedná sa o fyzicky nenáročnú prácu. Pracovať budete na dve zmeny (ranná a poobedná) s možnosťou si privyrobiť aj počas víkendov.

Ak máte záujem, vieme dohodnúť nástup do práce.

Vašou náplňou práce bude:
  • príprava objednávok
  • balenie a príjem tovaru
  • vydávanie a príprava tovaru

  • zaujímavé pracovné ohodnotenie: 850 €
  • poskytovanie týždenných záloh
  • stravné lístky
  • práca na dve zmeny (6:00-14:00 a 14:30-22:00)
  • zmluva sa uzatvára na dobu určitú - do 31.1.2021 (možnosť predĺženia zmluvy pri vzájomne spokojnosti)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je rozrastajúci sa e-shop ,ktorý sa zaoberá výrobou a predajom originálnych a veselých produktov. Svoj tovar distribuje mometálne do 20 európskych krajín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • zodpovednosť
  • pozitívny prístup k práci
  • samostatnosť

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3999790  Posting date: 13.11.2020  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 850 €