Account Manager so skúsenosťou v oblasti IT/Technického predaja

Plzenský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
od 40 000 CZK fix brutto (viac v závislosti od skúseností a seniority kandidáta) + bonusy z predaja

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dynamického B2B obchodníka, ktorý pomôže nášmu klientovi rozbehnúť obchodné aktivity pre Západočeský región. Na pozícii IT obchodníka ponúkame vysokú mieru samostatnosti, flexibility a možnosť obchodovať s produktom špičkovej IT spoločnosti, ktorá je lídrom na celosvetovom trhu.
Ak máte zápal pre budovanie nových obchodných vzťahov a rozšíriť povedomie o produkte, ktorý je stabilný a overený na trhu, neváhajte a pošlite nám svoj životopis!

Čo bude Vašou úlohou?
  • predávať biometrický prístupový a dochádzkový systém Fingera v Západočeskom kraji
  • rozšíriť povedomie o tomto produkte a aktívne vyhľadávať nové obchodné príležitosti (B2B)
  • udržiavať nadobudnuté obchodné vzťahy a kontakty zákazníkov
  • poskytovať kvalifikované technické poradenstvo a podporu
  • tvoriť cenové ponuky a uzatvárať zmluvy
  • zabezpečiť celkovú administratívu čo sa týka objednávok
  • úzko spolupracovať s produktovým manažérom alebo obchodným či technickým tímom

  • motivačné finančné ohodnotenie a bonusy
  • možnosť pracovať na TPP alebo živnosť (podľa dohody)
  • plnohodnotné odborné/technické zaškolenie
  • samostatnosť, flexibilný pracovný čas
  • home office
  • mobil, laptop
  • sick days, dovolenka navyše za každý odpracovaný rok
  • teambuildingy, možnosť vzdelávania, byť súčasťou nových IT technológií/inovácií
  • možnosť naštartovať obchod stabilnej značky/produktu v novom regióne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Úspešná slovenská IT spoločnosť z oblasti biometrie vývíjajúca softvérové a biometrické riešenia zamerané na identifikáciu osôb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • skúsenosť na pozícii obchodníka v IT alebo Technickom smere aspoň 2 roky
  • zameranie predovšetkým na B2B segment (väčšie či menšie firmy)
  • znalosť českého jazyka je nutnosťou (rodený Čech, prípadne Slovák, ktorý aktívne obchoduje v českom jazyku)
  • znalosť anglického jazyka aspoň na úrovni B1/B2 veľkou výhodou
  • schopnosť poskytovať odborné technické poradenstvo
  • prehľad/záujem o moderné technológie a inovácie
  • vodičský preukaz typu B, aktívny vodič
  • schopnosť pracovať samostatne a pravidelne cestovať za zákazníkmi

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3865374  Posting date: 7.2.2020  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: od 40 000 CZK fix brutto (viac v závislosti od skúseností a seniority kandidáta) + bonusy z predaja