Sales Engineer v oblasti parných systémov

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1500€ brutto mesačne ( mzda závisí od schopností daného kandidáta )

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť s obchodom v technickej oblasti a vyznáte sa dokonca aj v strojárskej výrobe? Hľadáme vysoko technického človeka, ktorý počas svojej praxe prišiel do kontaktu s technickými riešeniami. S nami môžete mať pod palcom časť Slovenska, ktorú si budete môcť spravovať samostatne.

Ako obchodný zástupca budete mať na starosti:

  • riadiť a rozvíjať obchodnú činnosť v rámci severného a čiastočne východného Slovenska ( predovšetkým Martin, Žilina... )
  • budovať dlhodobé pozitívne vzťahy so zákazníkmi ( pochádzajúcimi z potravinárského, farmaceutického, chemického a petrochemického priemyslu)
  • predávať produktové portfólio spoločnosti ale i technické riešenia na mieru
  • spolupracovať s kolegami z iných oddelení (napr. technické oddelenie )

  • automobil
  • notebook
  • mobilný telefón
  • home office

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť sa zaoberá mnohostranným využitím pary. Para môže zahrievať alebo sterilizovať takmer akýkoľvek priemyselný proces. Preto je často prvou voľbou v mnohých aplikáciách na celom svete. Od výroby potravín po rafináciu ropy, výrobu piva a výrobu liečiv. Spoločnosť je známa dodávaním bezpečnej, udržateľnej a efektívnej energie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

  • minimálne 3 ročná prax v oblasti predaja technického materiálu / riešení ( ideálne strojárske zameranie )
  • prehľad na slovenskom trhu v rámci výrobných spoločností, montážnych firiem, projektantov a pod.
  • skúsenosť s CRM systémom (prípadne iným)
  • vodičský preukaz
  • výborné predajné a komunikačné zručnosti
  • ochota cestovať za zákazníkmi
  • anglický jazyk (technická dokumentácia)

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3756091  Posting date: 6.9.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 1500€ brutto mesačne ( mzda závisí od schopností daného kandidáta )