Hľadáme milovníka automobilov - pozícia Technický špecialista

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
od 1200 € (vyššia mzda pre skúsenejších kandidátov alebo so zaujímavou kombináciou jazykov)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, silnú medzinárodnú spoločnosť hľadáme kandidáta/ku, ktorý sa veľmi dobre orientuje v automobilovom trhu, má záujem o technické detaily automobilov a zároveň hovorí plynule kombináciami jazykov (uvedené nižšie).

V rámci pozície budete:
  • zabezpečovať agendu pravidelných servisných prehliadok a garančných a mimogrančných opráv pre klientov v zahraničí
  • zabezpečovať mobilitu klienta v prípade nepojazdnosti vozidla
  • poskytovať technické poradenstvo
  • autorizovať servisné úkony
  • reporting, nákladový kontroling, minimalizácia servisných nákladov

  • práca v stabilnej, rastúcej spoločnosti, s dobrým menom na trhu
  • príspevok do III.piliera, rastúci od počtu rokov v spoločnosti
  • jazykové kurzy v rámci firmy
  • 25 dní dovolenky pre každého
  • Multisport Program pre Váš aktívny voľný čas /50% zmluvného poplatku hradí zamestnávateľ/
  • teambuildingy
  • rôzne zľavy u partnerov firmy, možnosť lacnejšej pôžičky,
  • a ďalšie benefity...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná lízingová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

  • k výkonu pozície je nevyhnutná výborná znalosť niektorej kombinácie jazykov: Angličtina + Francúzština (alebo nemčina), ALEBO rodená Čeština+ Nemčina (alebo Angličtina alebo Francúzština), alebo Maďarčina (výborná slovom a písmom) s angličtinou.
  • záujem o automobily a technický prehľad (napr. si opravujete sám vlastný automobil, venujete sa veteránom, prípadne si aspoň intenzívnejšie sledujete automobilový trh)
  • výborná komunikácia, prozákaznícky prístup

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3668458  Posting date: 15.5.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: od 1200 € (vyššia mzda pre skúsenejších kandidátov alebo so zaujímavou kombináciou jazykov)