Accounts Payable s účtovníckou praxou

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1100 € brutto (finálna mzda závisí od seniority kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš praktické znalosti z účtovníctva a navyše hovoríš aj po maďarsky a anglicky, hľadáme práve teba! Ponúkame ti možnosť získať stabilné zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti, pre ktorú budeš svojimi skúsenosťami a nadšením pre účtovníctvo či faktúry veľkým prínosom.

Čo bude tvojou úlohou?
  • spracovať agendu faktúr pre Maďarsko
  • pripraviť a spracovať podklady pre zaúčtovanie a ich následná kontrolovať
  • účtovať prijaté faktúry, dobropisy, rezervy či nevyfakturované dodávky
  • kontrolovať agendu poistných udalostí a správa účtov dodávateľov
  • zabezpečiť úplnosť archivácie dokladov
  • zastrešiť aktivity súvisiace s mesačnou a ročnou uzávierkou

  • motivujúce ohodnotenie a ročný bonus vo forme mesačného platu
  • príspevky do III. piliera
  • príspevok na jazykové kurzy v rámci firmy
  • 25 dní dovolenky pre každého
  • 4 sick days navyše
  • teambuildingy a neformálny tím ľudí
  • špeciálne zľavy na firemné produkty a služby

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient je medzinárodná spoločnosť, ktorá patrí medzi lídrov vo svojom odbore. Ich krédom je kvalitné poradenstvo a individuálne riešenia pre každého zákazníka. K hlavným produktom patrí kompletný servis týkajúci sa lízingu vozidiel. Poskytujú prvotriedne, na mieru šité riešenia, ktoré pomáhajú optimalizovať mobilitu zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

  • prax na podobnej pozícii aspoň 2 roky
  • aktívna úroveň anglického jazyka (B2) a maďarského jazyka (C1)
  • znalosť podvojného účtovníctva v praxi
  • pokročilá znalosť Microsoft Excel
  • vzdelanie v odbore ekonomika/účtovníctvo
  • schopnosť určiť si priority, pracovať systematicky a precízne

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3645202  Posting date: 15.4.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 1100 € brutto (finálna mzda závisí od seniority kandidáta)