Product Manager/Account Manager

Synapsis Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Produktový manažer IT – HW

Náplň práce:

· Komunikace se zákazníky – návrh možného řešení a projektové nabídky

· Budování dlouhodobého vztahu s našimi zákazníky

· Správa svěřeného produktového portfolia

· Příprava a realizace produktových prezentací a školení

· Komunikace se zahraničními dodavateli

· Obchodní dovednosti

· Jednání se zákazníky, příprava nabídek

Požadujeme:

· VŠ (SŠ) vzdělání v oboru IT

· Velmi dobrý přehled v HW a SW a jejich aplikace

· Znalost IT technologií (počítačové moduly, odolné pc)

· Komunikativní , velmi dobrá znalost AJ (odborná školení u zahraničních partnerů)

· Dobré analytické schopnosti, samostatnost, pracovní nasazení, schopnost týmové práce

· Řidičské oprávnění sk. B

Výhodou:

· Středoškolské vzdělání se zaměřením elektro

· Orientace v produktech IT

· Odborná praxe v oboru vítána

Nabízíme:

· Odpovídající platové ohodnocení + motivační ohodnocení

· Vzdělávací a jazykové kurzy

· Školení u zahraničních partnerů

· Příjemné pracovní prostředí

· Mladý kolektiv

· Příspěvek na stravování

· Nástup možný ihned

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3335249  Posting date: 14.3.2018  The job comes from another website or source.