Pracovníci do baličky a teplých skladov v Holandsku, alebo Nemecku! Práca je vhodná aj pre páry ! (Robotník)

SUPER JOB s.r.o.

Den Haag, Utrecht, Rotterdam, Amsterdam, Gronau a iné, Nemecko, Holandsko
Termín nástupu
dohodou
8.59 - 10 EUR/hodina, podľa veku pracovníka a pracovného miesta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme šikovných mužov a ženy do produkcie, prípadne skladov. Náplňou práce je vykladanie, balenie, etiketovanie a váženie tovaru rôzneho druhu ako šaláty, zelenina, ovocie, cukrovinky...
Práca je vhodná pre mladých a flexibilných ľudí, ktorí nemajú problém pracovať v rôznych sektoroch spracovania tovaru či už v teplom alebo chladnom prostredí.

Pracovná doba: cca. 40 hod./týždenne, v prípade potreby možné nadčasy.
Pracuje sa na 3 zmeny:
6:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-6:00

Ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom v chatových kempoch v domoch alebo penziónoch. Kandidáti sú ubytovaní po 2,3 max. 4 na izbe. Je potrebné zobrať so sebou obliečky, prípadne spacák, vankúš a kuchynský riad.

Výška nájmu závisí od veku kandidáta:
18 rokov: 10€/týždeň
19 rokov: 20€/týždeň
20 rokov: 50€/týždeň
21 rokov: 80€/týždeň
22 rokov a viac: 92,50€/týždeň

Doprava:
Doprava z práce a do práce je zabezpečená autami, prípadne bicyklami. Kandidáti do 21 rokov majú dopravu ZDARMA.
Kandidáti nad 22 r. platia 4,30€ na deň.

Výška mzdy v závislosti od veku:

18 rokov: 3,95 Eur brutto/hod
19 rokov: 4,56 Eur brutto/hod
20 rokov: 5,35 Eur brutto/hod
21 rokov: 6,30 Eur brutto/hod
22 rokov: 7,39 Eur brutto/hod
23 rokov a viac: 8,69 Eur brutto/hod.

Možnosť práce nadčas.
Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca.

Zamestnávateľ má svoje prevádzky po celom Holandsku a časti Nemecka./prihraničná oblasť Gronau a okolie/.

- pracujete na holandskú alebo nemeckú pracovnú zmluvu
- zabezpečené ubytovanie
- zabezpečená doprava
- možnosť zdokonalenia sa v anglickom alebo nemeckom jazyku
- asistencia počas celej doby pobytu - ZDARMA.
- možnosť brania záloh po odpracovaní týždňa
- výplata je mesačná 15 dňa v mesiaci na účet.
-možnosť čerpania záloh
- možnosť vrátenia daní po návrate z Holandska
- slovenskí kolegovia na pracovisku
- overený holandský zamestnávateľ
-možnosť práce nadčas
- umiestňujeme aj pracovníkov bez praxe- budete zaškolený zamestnávateľom !!!

V prípade záujmu zašlite nám svoj životopis v anglickom, alebo nemeckom jazyku s fotografiou mailom na: email [email protected], poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o., Kukučínovu č.7, Košice. Všetky naše aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.agenturasuperjob.sk. Kontaktovať nás môžete aj na tel. číslach 0948 419 720, 0911 887 522, 0915 513 461.Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Holandská personálna spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Znalosť jazyka na požadovanej úrovni, od začiatočníka po pokročilý v závislosti od pracovnej ponuky. Umiestňujeme aj pracovníkov nad 22 rokov.

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3004180  Posting date: 17.6.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: 8.59 - 10 EUR/hodina, podľa veku pracovníka a pracovného miesta