Pracovníci do skladov prípadne produkcie v Nemecku! Práca je vhodná aj pre páry ! (Robotník)

SUPER JOB s.r.o.

oblasť Bavorsko - Mníchov, Regensburg, Passau a iné., Nemecko
Termín nástupu
ASAP
8.80 - 9,50 EUR/hodina, podľa skúseností pracovníka a pracovného miesta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nemeckého zamestnávateľa hľadáme šikovných mužov a ženy do skladov, prípadne produkcie./ podľa aktuálnej ponuky ako aj vašim predpokladom a možnostiam umiestnenia./ Náplňou práce je vykladanie, balenia, etiketovanie a váženie tovaru rôzneho druhu ako šaláty, zelenina, ovocie, cukrovinky, sklady s potravinami, drogériou, textilom,...
Práca je vhodná pre flexibilných ľudí, ktorí nemajú problém pracovať v rôznych sektoroch spracovania tovaru.

Pracovná doba: cca. 40 hod./týždenne, v prípade potreby možné nadčasy.
Pracuje sa na 3 zmeny:
6:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-6:00
niekde je 2 zmena :
od 6:00 do 14.00 ,14.00 -22.00

Ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom v pekných domoch alebo penziónoch. Kandidáti sú ubytovaní po dvoch na izbe. Väčšina penziónoch ma zabezpečení internet. zdarma, niekde za príplatok. Náklady na ubytovanie sa pohybujú od 250 do 300 eur/ v závislosti od typu a úrovne ubytovania.
Doprava:
Doprava z práce a do práce je zabezpečená služobnými autami, niekde je potrebné mať vlastnú dopravu.

Výška mzdy: od 8,50 do 10,50 €/ hod. brutto.

Možnosť práce nadčas.
Mzda je vyplácaná mesačne na bankový účet zamestnanca.

Zamestnávateľ má svoje prevádzky po celom Nemecku ale hlavne oblasť Mníchov, Passau, Ingolstad, Gere, Berlin.

- pracujete na nemeckú pracovnú zmluvu
- zabezpečené ubytovanie
- zabezpečená doprava
- možnosť zdokonalenia sa v nemeckom jazyku
- asistencia počas celej doby pobytu - ZDARMA.
- možnosť brania záloh po odpracovaní týždňa po dohode so zamestnávateľom
- výplata je mesačná 15 dňa v mesiaci na účet.
-možnosť čerpania záloh
- možnosť vrátenia daní po návrate z Nemecka!!!
- slovenskí kolegovia na pracovisku !!!
- overený nemecký zamestnávateľ !!!
-možnosť práce nadčas !!!
- umiestňujeme aj pracovníkov bez praxe- budete zaškolený zamestnávateľom !!!
- nízke vstupné náklady na vycestovanie !!!

V prípade záujmu zašlite nám svoj životopis v nemeckom jazyku s fotografiou mailom na: email [email protected], poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o., Kukučínovu č.7, Košice. Všetky naše aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.agenturasuperjob.sk. Kontaktovať nás môžete aj na tel. číslach 0911 887 522, 0915 513 461, po 16.00 hod. 0915 887 522.Vzhľadom na počet uchádzačov budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači.

Všetky naše aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.agenturasuperjob.sk v časti aktuálne nástupy. Kontaktovať nás môžete aj na tel. číslach 0911 887 522, 0915 513 461, 0915 887 522.Vzhľadom na počet uchádzačov budú kontaktovaní iba vybraní uchádzači

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Nemecká personálna spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť jazyka na požadovanej úrovni. od začiatočník po pokročilý v závislosti od pracovnej ponuky.

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2828090  Posting date: 12.9.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: 8.80 - 9,50 EUR/hodina, podľa skúseností pracovníka a pracovného miesta