Práca v značkových teplých skladoch Amazon, oblasť Nürnberg cca 100 km od Českých hraníc - postačujú základy nemčiny ! (Skladník)

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
oblasť Nürnberg, cca 100 km od českých hraníc, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
od decembra
Mzdové podmienky (brutto)
1600 - 1800 EUR/mesiac, 9-9,50 €/ hod., po 2mes.zvýšenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mužov a ženy do rôznych skladov na bežné skladové práce, nakladanie, vykladanie , triedenie tovaru, pikovanie a pod. Takiež na bežné práce v produkcii, čiže balenie, váženie, etiketovanie, prebalovanie, nakladanie, vykladanie tovar maximálne o hmotnosti 15 kg.

Popis práce

Práca v teplom sklade spoločnosti Amazon. Pracuje sa v prostredí skladu, kde sa prevádzajú hlavne operácie order picking /príprava tovaru na základe objednávky/ a packing /balenie tovaru pred expedíciou/. Práca si vyžaduje veľa chodenia po sklade a zdvihania tovaru.
Druh skladu:
Sklad spoločnosti Amazon, kde sa pracuje s rôznym druhom tovaru ako sú knihy, CD, DVD, darčekové predmety, oblečenie, ale aj určitý druh potravinárskeho tovaru. Ide o prácu v teplom sklade.

Prijímame aj bez praxe, budete zaškolení. Pracuje sa v 1 zmennej prevádzke od 7.00 hod do 16.00 hod. Pracuje sa 40 hodín týždenne + možnosť nadčasov.
Ide o kompletnú skladovú prácu pre veľkoobchod AMAZON.

Možnosť práce nadčas po komunikácii so zamestnávateľom Doprava do práce je zabezpečená firemnými autami zdarma.

Práca je zabezpečená po celom Nemecku do rozličných skladov / Aldo, Lidl, Kaufland a pod./ a na letisku Mníchov.

Ubytovanie je zabezpečené - penzióny , rodinné domy, ubytovne ( vzdialené max. 10-15 km. od miesta práce), náklady na ubytovanie 200 – 250 €, sťahuje sa z výplaty, nie je potrebný depozit za ubytovanie na začiatok. Je možné si pozháňať vlastné bývanie.

Znalosť jazyka:
Je potrebná znalosť nemeckého jazyka na takej úrovni aby ste zvládli odkomunikovať základne veci v nemeckom jazyku./lepšie základy nemeckého jazyka - ovládať základne frázy./.

Mzda: od 9 - 9,50 €/ hod. brutto, možnosť zvýšenia mzdy po 2 mesiacoch , neskôr možnosť pracovať ako kmeňový zamestnanec. Mzda cca 1200-1300 € v čistom.

Viac ponúk do zahraničia nájdete na www.agenturasuperjob.sk.

V prípade záujmu nám zašlite životopis na [email protected].

- Pracujete na nemeckú pracovnú zmluvu
- Overený nemecký zamestnávateľ
- zabezpečené ubytovanie
- zabezpečená doprava
- možnosť zdokonalenia sa v nemeckom jazyku
- asistencia počas celej doby pobytu - ZDARMA.
- možnosť brania záloh po odpracovaní týždňa
- výplata je mesačná 15 dňa v mesiaci na účet.
- zamestnávateľ zabezpečuje pracovné oblečenie ZDARMA.
-možnosť čerpania záloh po odpracovaní 5 dní
- možnosť vrátenia daní po návrate z nemecka cez našu spoločnosť !!!
- slovenský kolegovia na pracovisku !!!
-možnosť práce nadčas !!!
- umiestňujeme aj pracovníkov bez praxe- budete zaškolený
zamestnávateľom !!!
- práca je vhodná aj pre páry !!!
- ako jediný na Slovensku Vám poskytneme podrobné informácie o danej ponuke/ !!!
- zamestnávateľ zabezpečuje bezplatnú dopravu do práce!!!
- možnosť pracovať v skladoch po celom Nemecku a tiež na letisku Mníchov !!!
- mzda v čistom od 1300 eur/ mesačne v čistom !!!
- počet miest je limitovaný !!!

V prípade záujmu zašlite nám svoj životopis v nemeckom jazyku s fotografiou mailom na: [email protected], poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o., Kukučínovu č.7, Košice.
Taktiež nás môžete navštíviť aj v našej pobočke:
Nová 7, Prievidza/ cca 150 m od autobusovej stanici/.
Termín si môžete dohodnúť na tel.0948 419 720, alebo 0915 887 522.

Všetky naše aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.agenturasuperjob.sk. Kontaktovať nás môžete aj na tel. číslach 0911 887 522, 0915 513 461, 0915 887 522.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Nemecký zamestnávateľ

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Každý uchádzač má možnosť absolvovať osobný pohovor u nás v agentúre v Prievidzi a v Košiciach.

Každý schválení uchádzač pri podpise zmluv v našej agentúre dostane Nemeckú pracovnú zmluvu. Pred pohovorom musí absolvovať pohovor s našou pracovníčkou / základné nemecké otázky/.V prípade potreby môže tiež kontaktovať nemeckého zamestnávateľa. Je potrebné mať také základy nemčiny , aby ste porozumeli zakladnym
veciam a jednoduchým spôsobom vedeli odpovedať.
Termín nástupu do práce je do 5 pracovných dní od príchodu, po vybavení všetkých úradných dokladov / vybavuje zamestnávateľ/.

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2820224  Posting date: 21.11.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: 1600 - 1800 EUR/mesiac, 9-9,50 €/ hod., po 2mes.zvýšenie