Ľahká práca v super sklade v Anglicko, Doncaster, vhodné pra páry, aj skupiny ! aj bez znalosti AJ !Skladník

SUPER JOB s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 8– 10,50 £/hod. (cca 10,50– 13,70 €/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mužov, ženy, páry aj skupiny na prácu v textilnom sklade, a sklade s CD a DVD, knihy a podobne v oblasti Doncasteru. Práca v sklade spočíva v nakladaní a vykladaní, skenovaní, zbieraní a označovaní tovaru. Príprava tovaru do obchodov , alebo na zásielku do domácnosti.

Náplň práce:
 triedenie, nakladanie, vykladanie tovaru
 balenie, etiketovanie
 práca s ručným scannerom

Mzda:
od 8 £ - 10 £/ hod. (cca 10,50-13,70€ - závisí od dennej, poobednej, nočnej, resp. víkendovej zmeny)
Pracuje sa na 2 zmeny, Pondelok – piatok
6:00 – 15:00
15:00 – 23:00
Víkendové zmeny sú od 10:00 – 19:00.

Ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené v domoch (tzv. sharehouse). Počet osôb na dome je od 5- 7 ľudí. V domoch sú 1 a 2 posteľové izby. Dom je kompletne zariadený (vrátane spotrebičov, práčky a pod.)
Náklady spojené s ubytovaním – cca 270 £ (vrátane nájomného za 2 týždne 140 £, a admin fee pre ubytovacieho agenta 60£ a depozit za nájom);

Nájom zahŕňa komplet náklady na bývanie.

Doprava:
Doprava do práce a z práce je individuálna (autobus, bicykel, auto).

Aktuálne máme pracovné ponuky do rôznych skladov v mestách:
Miesto práce: Londýn, Liverpool -Birmingham, Manchester, Worhampton, Milton Keynes, Warington a iné
Mzda od 7,20 -12 libier v závislosti od skladu, viac na www.agenturasuperjob.sk.

• Práca na anglickú pracovnú zmluvu s možnosťou TPP
• Po 12 týždňoch prechod na TPP.
• Overený anglický zamestnávateľ
• anglickí ubytovací agenti /tiež poľskí, českí a slovenskí/
• Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody
• Vybavenie NI čísla a účtu v banke
• Možnosť vrátenia daní po návrate z Anglicka
• Cestuje sa v skupine
• mzda je vyplácaná každý týždeň v piatok
• možnosť nadčasov, príplatky za nadčasy a prekročení normy 100%
• Asistencia so zakúpením letenky a s dopravou v UK
• odchody každý týždeň do zaplnenia voľných miest !!!
• práca v teplom sklade + 18- 20 Stupňov -nenáročná práca !!!
• práca je aj bez znalosti jazyka - postačuje ak má jeden z dvojice alebo skupiny základy AJ !!!

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku s kópiou OP( pasu ) emailom na: [email protected], www.agenturasuperjob.sk, poštou alebo doneste osobne na adresu agentúry SUPER JOB s.r.o , Kukučínovu č.7 v Košiciach. Kontaktovať nás môžete na tel. 0915 513 461, 0911 887 522. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Taktiež nás môžete navštíviť aj v našej pobočke:
Nová 7, Prievidza/ cca 150 m od autobusovej stanici/.
Termín si môžete dohodnúť na tel.0948 419 720, alebo 0915 887 522.

Všetky naše aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.agenturasuperjob.sk.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Personálna spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
vyžaduje sa zákldná znalosť anglického jazyka - u jedného zo skupiny (je potrebné zvládať základnú komunikáciu).
+ Dostatok financií na počiatočné náklady vo Veľkej Británii.
/ letenka, ubytovanie, doprava, strava/.

Spoločnosť SUPER JOB, s.r.o., je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym lízingom pre klientov zo Slovenska a celej Európskej Únie. Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/24680/8976/OISS). Sme držitelia anglickej licencie na sprostredkovanie zamestnania: GLA SUPE0005.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2756332  Posting date: 7.10.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: od 8– 10,50 £/hod. (cca 10,50– 13,70 €/