Pracovná ponuka pre tesárov/zámočníkov

ŠTÝL - MONT, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
10.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
18 €/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma ŠTÝL-MONT, s.r.o. ponúka lukratívnu pracovnú ponuku pre Tesárov/Zámočníkov/Zvaračov/Stavebných zámočníkov v Nemecku/Belgicku. Hľadáme 10-20 pracovníkov, všeobecne zdatných pracovníkov v oblasti montáže, stavby a sanity. Podmienkou je skúsenosť v danom obore, zručnosť, spoľahlivosť, všeobecný rozhľad a znalosť jazyka aspoň sčasti (Anglický/Nemecký jazyk).

Detaily práce
- práca na stavbe (drevená a oceľová konštrukcia vlakového nádražia)
- konštrukcia drevenej stavby, oceľovej stavby a kompletizácia podľa výkresovej dokumentácie
- garantovaných minimálne 50 hodín týždenne možnosť pracovať aj nadčasy
- projekt minimálne do konca Augusta (8 mesiacov a viac)
- práca na živnosť
-ubytovanie možné zabezpečiť (nie je hradené)

Plat 18 €/hod.

30-dní splatnosť faktúr

Nástup 10.12.2018 !

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na tel. čísle +421918547891 alebo e-mailom [email protected]
Spoločnosť Styl-mont, s.r.o. je od svojho založenia v roku 2007 spoľahlivým partnerom pre svojich zákazníkov v oblasti zváračských, zámočníckych a potrubárskych prác.

Hlavným odvetvím podnikania spoločnosti Styl-mont s.r.o. je poskytovanie kvalifikovaných pracovníkov na vykonávanie daných odborných prác, optimálne riešenie aktuálnych problémov na stavbe, riadenie stavieb a prebiehajúcich projektov, zaistenie maximálnej kvality odvedenej práce a neustále zlepšovanie pracovných postupov.

Našou hlavnou prioritou je spokojnosť investora, čo je dôkazom našej profesionality a víziou ďalšej spolupráce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Tesár/Zámočník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hlavným odvetvím podnikania spoločnosti je poskytovanie kvalifikovaných pracovníkov na vykonávanie daných odborných prác, riadenie stavieb a prebiehajúcich projektov, zaistenie maximálnej kvality odvedenej práce a neustále zlepšovanie pracovných postupov.

Viac na www.styl-mont.com

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3552182  Posting date: 3.12.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 18 €/hod