Elektrikár s §22

STRABAG Property and Facility Services s.r.o.

Miesto práce
Slovnaftská, Bratislava
Termín nástupu
asap
900 - 1 100 EUR/mesiacMzdové podmienky v prípade živnosti: 1400-1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektrikára s paragrafom minimálne §22 v zmysle Vyhl. 508/2009 Z.z.

HLAVNÉ OBLASTI ZODPOVEDNOSTI:
• Kontrola a revízie elektrospotrebičov, kontrola a revízie náradia v administratívnych budovách spol. Slovnaft Bratislava
• Kontroluje technický stav elektroinštalácie, rozvádzačov elektrických zariadení
• Špecifikuje potrebný materiál a náhradné diely potrebné pre odstraňovanie závad
• Podľa požiadaviek z oddelení bezodkladne odstraňuje poruchy na el. zariadeniach
• Zabezpečuje a zodpovedá za zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení
• Zodpovedá za dodržiavanie zásad v zmysle platnej legislatívy a v zmysle technickej dokumentácie
• Zodpovedá za montáž, opravu a údržbu elektrických zariadení NN

*Pracovná doba od 7:00 - 15:30.

• Finančné bonusy vyplácané 2 krát ročne na základe tvojho pracovného výkonu a výsledkov spoločnosti
• Príspevok na dôchodkové doplnkové sporenie
• Odborné vzdelávanie - podpora tvojho osobného profesijného rozvoja
• 2 dni dovolenky navyše
• Pracovné oblečenie
• Stravné nad rámec zákona
• Benefit „odporuč nového kolegu“ – možnosť získať finančnú odmenu pri odporučení známeho na voľnú pracovnú pozíciu

Kontaktujeme len kandidátov pozvaných na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vyhláška 508/2009 Z.z. - § 22,23 samostatný elektrotechnik, elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky podmienkou.
Zodpovednosť, spoľahlivosť.

STRABAG Property and Facility Services s.r.o. je poskytovateľom služieb pre všetky činnosti súvisiace so všetkými typmi nehnuteľností. Do servisného portfólia patrí real estate management (zahŕňajúc komerčný facility management, správu priestorov, nájmy a prenájmy), technický a infraštruktúrny facility management.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3983012  Posting date: 3.6.2021  Basic salary component (gross): 900 EUR/mesiac