Prevádzkový elektrikár (Trnavský kraj)

STRABAG Property and Facility Services s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 900 € do 920 € (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý bude mať na starosti:
• montáž, opravu elektrických zariadení NN
• obsluhu NN a VN rozvodní a rozvádzačov
• opravu motorických obvodov, svetelných a zásuvkových obvodov a rozvodov
• realizáciu svetelných, zásuvkových a motorických rozvodov
• odstraňovanie zistených nedostatkov z revíznych správ
• vykonávať údržbu, opravu a servis automatických a poloautomatických zariadení s meracou technikou
• zaisťovať komplexnú prevádzku, vrátane sanitárnej techniky, vykurovacej, vzduchotechnickej a klimatizačnej, meracej a regulačnej techniky
• zabezpečovať obsluhu a údržbu tepelných zdrojov v objektoch
• drobné nákupy materiálu
• pracovná pohotovosť
• vedenie služobného automobilu na pracovné účely

• Polročné a koncoročné odmeny
• Referenčný bonus do výšky 500 Eur
• 2 dni dovolenky navyše
• DDS 3.pilier
• Voľný vstup do fitness

Kontaktujeme len kandidátov pozvaných na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Platné Osvedčenie elektro min. § 22 v zmysle vyhlášky 508/2009 podmienkou
PC znalosti (MS Office)
Kuričský preukaz s obsluhou kotlov nad 100kW ( trieda V.) výhodou
Zodpovednosť, dôslednosť, manuálna zručnosť

STRABAG Property and Facility Services s.r.o. je poskytovateľom služieb pre všetky činnosti súvisiace so všetkými typmi nehnuteľností. Do servisného portfólia patrí real estate management (zahŕňajúc komerčný facility management, správu priestorov, nájmy a prenájmy), technický a infraštruktúrny facility management.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2903832  Posting date: 6.8.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: od 900 € do 920 € (brutto)