Práca vhodná pre mužov aj ženy. Operátor/ka výroby. Prax nie je nutná. Sadzby do 6,00€/hod. Vyplácanie možné každý týždeň! Nástup Ihneď.

STOBA, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 045 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnancov na dlhodobú spoluprácu do 2-3 zmennej prevádzky na pozíciu operátor/ka výroby.
Víkendy sú voľné!
PRAX nie je nutná, všetko Vás zaučíme.

Vhodná pre mužov aj ženy, páry - možnosť spoločnej smeny.
Možnosť ubytovania.
Možnosť práce nadčas.
Práca nie je fyzicky náročná.
Miesto výkonu práce: Považská Bystrica.

Náplň práce:
- jednoduché skladanie a drobná montáž
- lepenie textílie na výrobky
- odstraňovanie nadbytočného materiálu na hotovom výrobku
- kontrola kvality výrobkov
- manipulácia s výrobkami
- evidencia hotových výrobkov do tabuľky

Mzdové podmienky:
od 4,30 do 6,00 €/hod v čistom podľa šikovnosti a dochádzky.
Možnosť práce aj na živnosť

+ možnosť poskytovania záloh každý piatok
+ odmeny za splnenú mesačnú dochádzku
+ možnosť vyplácania každý týždeň!!

Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslach:
+ 421 908 582 618
+ 421 917 496 437
Mail:
[email protected]

+ individuálne správanie ku každému zamestnancovi
+ poskytovanie záloh
+ dochádzkový bonus - pri odpracovaní celého mesiaca
+ rôzne benefity
+ Autobusová a železničná stanica sú len 10 minút peši od miesta výkonu práce
+ v prípade potreby Vás vieme preradiť na inú pozíciu - záleží od šikovnosti a skúseností.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita, práca v tíme, komunikatívnosť

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.
Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.
Ak sa cez nás zamestnáte
- Výplata je vždy v dohodnutý termín podľa zmluvy
- Vyriešime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
ID: 4180529  Posting date: 12.10.2021  Basic salary component (gross): 1 045 EUR/mesiac