Obchodno-technický zástupca pre lídra v obore

Sto Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov do tímu, ktorých baví stavebníctvo a obchod:

1) pre Košický kraj, región od Prešova na východ,

2) pre Košický kraj, región od Prešova na sever,

3) pre región stredné a severné Slovensko (žilinský kraj)

Náplň práce:

- Ponúkanie komplexného riešení v oblasti zateplenia budov a objektov

- Oslovovanie potenciálnych klientov, investorov, zákaziek

- Prezentácia a argumentácia ponúkaného technického riešenia

- Spolupráca s realizačnými firmami

- Predaj určeného tovaru vo zverenom regióne

- Prehlbovanie vlastných technických a produktových znalostí

Váš profil:

- Technické a aplikačné znalosti v oblasti kontaktného zateplenia

- Organizačné, komunikačné a prezentačné zručnosti

- Orientácia na stavebnom trhu v regióne

- Skúsenosti so získavaním stavebných zákaziek

- Lojalitu, spoľahlivosť, ambície

Špecifická požiadavka pre Obchodníka v žilinskom kraji:

- Získavanie príležitosti u investorov, architektov a projektantov

- Skúsenosti a znalosti spolupráce so Štátnym fondom rozvoja bývania

K tomu Vám ponúkame:

- Rôznorodú a zaujímavú prácu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá patrí medzi špičky v obore fasádnych a zatepľovacích systémov.

- Zodpovedajúce platové podmienky s motivačnou zložkou

- Podiel na realizovaných zákazkách

- Po roku zamestnania zmluvu na dobu neurčitú a príspevok na dôchodkové pripoistenie

- Vysoký stupeň sebarealizácie a vlastnú organizáciu pracovného času

- Zaučenie a pravidelné školenia

- Príspevok na stravovanie

- Služobný automobil Škoda Octavia aj pre súkromné účely

- Služobný laptop a mobil

  • Platové ohodnotenie:

Platové hodnotenie sa pohybuje v rozmedzí 1200 EUR (mesačné minimum) - 2100 EUR mesačne (s províziami, ktoré nemajú žiadný horný limit a žáleží len na schopnostiach kandidáta / zamestnanca).

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3597473  Posting date: 11.3.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 1200 EUR/mesiac