Stavebný montér (m/ž)

Steiner Interjobs GmbH & Co KG

Miesto práce
Marktplatz 4, A4707 Schlüßlberg, Österreich, Rakúsko
Hrubý ročný plat pre túto pozíciu predstavuje 28 243 eur + príplatky a diéty.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš tím pôsobiaci v rámci územia Rakúska, ale aj v zahraničí hľadáme posilu na pozíciu:

Pracovná náplň:
- Montáž/demontáž strojov a zariadení
- Prispôsobenie a nastavenie špeciálnych strojov, zariadení a nástrojov
- Predbežná montáž strojov a častí zariadení
- Vykonávanie servisných a údržbárskych prác
- Montáž menších oceľových konštrukcií

Ponúkame:
- Rozmanitý a zaujímavý rozsah kompetencií
- Možnosť medzinárodného nasadenia v rámci služieb pre našich klientov
- Motivačné finančné ohodnotenie
- Možnosť ďalšieho vzdelávania

Hrubý ročný plat pre túto pozíciu predstavuje 28 243 eur + príplatky a diéty. V závislosti od kvalifikácie a skúseností možnosť vyššej odmeny.

Miesto výkonu práce: Rakúsko a zahraničie

Dokumenty k výberovému konaniu - životopis zasielajte iba v nemčine.

Informácie o výberovom konaní

KONTAKT

Vaše žiadosti posielajte na adresu:
Ewald Em

Marktplatz 4, A-4707 Schlüßlberg,
E-mail: [email protected]
www.interjobs.at

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Interjobs sprostredkováva po celom svete odborníkov na montáž, výrobu a údržbu v oblasti strojárstva a výstavby investičných centier

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Naše požiadavky:
- Ukončené odborné vzdelanie v oblasti spracovania kovov
- Skúsenosti s výstavbou investičných celkov, výrobou strojových zariadení a kovovýrobou
- Znalosti v oblasti pneumatík a hydrauliky
- Schopnosť uvedomovania si svojich kvalít a svojej ceny
- Vysoká miera angažovanosti, motivácie, vlastnej iniciatívy a tímovej práce
- Mobilita, flexibilita a ochota vycestovať za prácou
- Veľmi dobrá znalosť nemčiny

Interjobs sprostredkováva po celom svete odborníkov na montáž, výrobu a údržbu v oblasti strojárstva a výstavby investičných centier.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3110286  Posting date: 9.10.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: Hrubý ročný plat pre túto pozíciu predstavuje 28 243 eur + príplatky a diéty.