Web Development Lead

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Košice
od 3100€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý je celosvetovým expertom pre e-commerce riešenia a digitálne stratégie, hľadáme skúseného Vedúceho vývojového tímu.

Máš viacročné skúsenosti s vývojom webu? Máš skúsenosti s vedením ľudí? Aktívne komunikuješ v anglickom jazyku? Ponúkame Ti príležitosť rozvíjať svoj potenciál ďalej.

Budeš viesť tím Web Špecialistov a budeš zodpovedný za budovanie riešení pre platformu elektronického obchodovania na podnikovej úrovni.

Ďalšie typické činnosti na tejto pozícii sú:
-Oboznamovať tím s potrebami zákazníka a procesom vývoja;
-Zodpovednosť za celý projektu. Spolupracovať s projektovým tímom, aby sa zabránilo problémom a otvoreným otázkam;
- rozdeľovať úlohy, vykonávať revízie kódu
-nepretržité zlepšovanie metodiky vývoja a základných procesov;
-účasť na písaní technických prístupov;
-tvoriť technickú dokumentáciu

Ponúkame Ti:
-relokačný bonus vo výške 500€
-2 krát ročne máš možnosť požiadať o kariérny postup
-po skúšobnej dobe poukážky na relax a oddych
-spoločné akcie
-možnosť odborného rastu
-koučovanie, odborné školenia
-dynamické medzinárodné projekty
-flexibilný pracovný čas
-priateľský pracovný kolektív
-dobré vybavené pracovisko

Ďakujeme Vám za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Poprosíme Vás o zaslanie životopisu v slovenskom a anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je spoločnosť, ktorá je celosvetovým expertom pre e-commerce riešenia a digitálne stratégie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Znalosť natívneho JavaScriptu a OOP;
Pevné znalosti ekosystémov SFCC;
Návrh softvérovej architektúry s použitím princípov objektovo orientovanej a modulárnej;
Skúsenosti s prácou na komplexných funkčných softvérových projektoch, ktoré vyžadujú hlboké pochopenie aplikačnej logiky a závislostí;
Technické zručnosti pri písaní dokumentácie;
Návrhy vzorov vedomostí a skúseností;
Skúsenosti s refaktoringom a revíziou kódu;
Pochopenie formátov súborov JSON, CSV, XML;
Skúsenosti s integráciou s inými systémami prostredníctvom REST alebo SOAP;
Skúsenosti s akýmkoľvek VCS (Git je preferovaný);

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3642056  Posting date: 13.5.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: od 3100€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)