Inžinier kvality

Start Group s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Žarnovica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojárenstva- zlievarenstva, hľadáme zodpovedného a šikovného kandidáta na pozíciu Inžiniera kvality.

Medzi jeho hlavnú náplň práce patrí analýza požiadaviek na výrobok, plánovanie kvality výrobkov nových projektov,príprava projektovej dokumentácie, reagovanie na podnety od výroby a zákazníkov týkajúcich sa kvality nových produktov , riadenie a znižovanie nákladov, riadenie technických analýz.
K tomu patrí aj komunikácia a vyjednávanie so zákazníkmi a dodávateľmi ohľadom požiadaviek na kvalitu procesu/ produktu, riešenie reklamácií od zákazníka ale aj reklamácie na dodávateľa, operatívne riešenie problémov kvality u zákazníka/ stanovenie nápravných opatrení, FMEA procesu, sledovanie výrobného procesu a prispievanie k jeho zlepšeniu.

Na tejto pracovnej pozícii sa požaduje znalosť APQP, PPAP, FMEA, SPC, QMS štandardov (ISO, TS, VDA), Global 8D.

Spoločnosť ponúka 13.- 14. plat, odmeny pri firemných jubileách, výhody sociálneho programu

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoje CV v slovenskom aj anglickom jazyku. Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí budú spĺňať všetky požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa zaoberá odlievaním ľahkých kovov a výrobou komponentov pre automobilový, letecký či zdravotnícky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Požiadavky na kandidáta:

- vzdelanie v oblasti strojárstva, hutníctva
- dobrá znalosť anglického resp. nemeckého
jazyka

Osobnostné predpoklady:

- samostatnosť
- silné organizačné schopnosti
- zodpovednosť, flexibilita,
- ochota spolupracovať s ostatnými
oddeleniami

Spoločnosť Start Professionals s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave, vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí. Zastrešuje aktivity rôznych dcérskych spoločností.
Medzi všetkými aktivitami materskej spoločnosti Start Group s.r.o zastáva HR divízia pevné a stabilné miesto.
Na území Slovenska nás nájdete v 4 pobočkách, kde Vám náš 15 členný tím profesionálov ochotne pomôže, poradí a spoľahlivo nájde správne riešenie pre Vašu situáciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3305777  Posting date: 8.2.2018  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou