Príjmeme zmenového majstra/majsterku - team leadera (vedenie tímu 10 ľudí)

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Nižná
Termín nástupu
ihneď
920 - 1 070 EUR/mesiacZákladná mzda : 920€ + po skúšobnej dobe bonus až do výšky 150€ (kvalita práce a dochádzka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného zamestnanca na pozíciu: ZMENOVÝ MAJSTER/KA.

Náplň práce:

Organizácia výrobných operátorov podľa výrobného plánu
- Delegácia pracovných úloh - Vytvorenie výrobného príkazu podľa výrobného plánu
- Školenie nových operátorov podľa pracovných inštrukcií

Reporting
- záznam z výrobného dňa do výrobného plánu
- záznam prestojov a efektivity linky

- Spolupráca s oddelením kvality a logistiky
- Spolupráca s technikom

- Kontrola a dodržiavanie pracovných inštrukcií
- Mesačné hodnotenie operátorov podľa efektivity
- Zodpovednosť za skutočný stav výroby
- Dodržiavanie BOZP

Práca sa vykonáva v 2 zmenách : 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00

Pracovné prostredie, kolektív aj samotnú prácu je možné vidieť na obhliadke pracoviska, ktorá je samozrejmou súčasťou prijímacieho konania.

Práca v dvojzmennej prevádzke
Stabilná práca v menšom kolektíve - zázemie rodinnej atmosféry
Gastro lístky v hodnote 3,83 €

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, hľadáte stabilnú prácu s férovou mzdou, neváhajte a kontaktujte nás zaslaním životopisu, prípadne nás môžete kontaktovať na t.č. 0940 417 912. Tešíme sa na stretnutie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient pôsobí v automobilovom priemysle a zaoberá sa lakovaním plastových dielcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

zmenový majster, výroba

Počet rokov praxe

2

Schopnosť viesť kolektív, operatívne riešiť problémy vzniknuté na pracovisku.

Hľadáme spoľahlivého a šikovného človeka, ktorý si dobre urobí svoju prácu a dá sa na neho spoľahnúť.

Ponúkame prostredie malej firmy, zaujímavý plat a prácu na dve zmeny.

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4029829  Posting date: 15.2.2021  Basic salary component (gross): 920 EUR/mesiac