Manažér logistiky a nákupu

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
1.1.2021
3 200 EUR/mesiacv závislosti od odborných vedomostí a referencií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta – výrobnú zahraničnú spoločnosť hľadáme skúseného manažéra logistiky s plynulou znalosťou anglického jazyka a praxou z výrobného závodu

Hlavné zodpovednosti :
- za materiálové, skladové hospodárstvo a logistiku spoločnosti
- za riadenie, organizáciu a zlepšovanie všetkých logistických procesov v spoločnosti
- za výber, komunikáciu a hodnotenie dodávateľov s cieľom zabezpečiť najvýhodnejšie podmienky pre spoločnosť
- za plnenie stanovených logistických ukazovateľov
- za zavádzanie nových projektov za oblasť logistiky

Koordinácia, riadenie a plánovanie:
- dodávok vstupného materiálu, požiadaviek na výrobu, skladové zásoby spoločnosti, expedíciu výrobkov k zákazníkovi
- všetkých aktivít spojených s nákupom a skladovým hospodárstvom
- činností podriadených zamestnancov (40)

služobný automobil
13ty plat
zázemie zahraničnej spoločnosti s niekoľkoročnou tradíciou
rodinná firemná kultúra

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Zahraničná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Manažér logistiky

Počet rokov praxe

5

Schopnosť viesť a motivovať zamestnancov,
Proaktívny prístup,
Schopnosť vidieť veci dopredu a prepájať súvislosti,
mať nadhľad,
Nachádzať dlhotrvajúce riešenia a byť loajálny.
Skúsenosť so SAP - výhoda

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3999272  Posting date: 12.11.2020  Basic salary component (gross): 3 200 EUR/mesiac