Skladový referent - zásobovanie a expedícia tovaru

SPIRIT s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
770 EUR/mesiac770€ - základná mzda + osobné ohodnotenie podľa výkonu (0 - 150 € mesačne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebaví Vás stereotypná práca? Pracujete rád/-a manuálne? Ceníte si u seba aj ostatných dochvíľnosť a udržiavanie poriadku? Máte zmysel pre zodpovednosť?
Ak od práce očakávate rôznorodosť a u zamestnávateľa stabilitu, prihláste sa k nám na pozíciu: Skladový referent - zásobovanie a expedícia tovaru.

Miesto výkonu práce: Liptovský Hrádok

Práca v centrálnom sklade SPIRIT s.r.o. znamená:

- príjem a uskladnenie tovaru od dodávateľov
- správne označenie tovaru a jeho kontrola
- manipulácia s tovarom
- príprava tovaru na rozvoz po prevádzkach
- v prípade potreby rozvoz tovaru služobným vozidlom (vodičský preukaz typu B veľkou výhodou)
- pomoc pri nakladaní tovaru obchodným zástupcom
- administratíva súvisiaca so skladovým hospodárstvom (príjemky, práca v programe Pohoda)

Sme spoločnosť s 20 ročnou históriou a silným postavením na trhu v oblasti predaja párty produktov, slnečných okuliarov a jednotkou v predaji zábavnej pyrotechniky. Zimná sezóna je pre nás veľmi silná a nápor práce veľký, po sezóne nás zase čaká otváranie nových maloobchodných prevádzok párty sortimentu. Ako zamestnanec máte tak istotu a dlhodobo možnosť širokého uplatnenia.

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v stabilnej (20 rokov na trhu) a stále expandujúcej spoločnosti (každoročné otváranie nových maloobchodných prevádzok), ktorá je jednotkou na trhu vo svojej oblasti
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- možnosť odborne rásť, ďalej sa vzdelávať a kvalifikovať
- zľavy na nákup v našich maloobchodných prevádzkach

Informácie o výberovom konaní

Ak ste sa v našej ponuke práce našli, pošlite nám svoj životopis. Vaše skúsenosti a znalosti starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor do našej centrály v Liptovskom Hrádku (časť Roveň, Podtureň).

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Spirit s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť a precíznosť
- zmysel pre poriadok
- časová flexibilita
- chuť do práce a stabilne dobrý výkon
- lojálnosť voči firme i spolupracovníkom, ochota pomáhať
- ovládanie práce s PC (MS Excel, skladové hospodárstvo)
- vodičský preukaz typu B veľkou výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť SPIRIT s.r.o. bola založená v roku 2000 so zámerom vniesť kvalitu a kultúru do maloobchodného predaja zábavnej pyrotechniky, realizácie ohňostrojov a tiež do maloobchodného predaja slnečných okuliarov.

Od roku 2014 sme začali predávať aj párty produkty v našej kamennej predajni PARTYLAND v OC Bory Mall Bratislava.
Vďaka narastajúcemu záujmu o tento tovar naďalej expandujeme po celom Slovensku, čo dokazuje otvorenie ďalších predajní v Prešov MAX, Košice Galéria, Spišská Nová Ves TESCO, Banská Bystrica TESCO, Žilina AUPARK, Trnava MAX.

Vsadili sme preto na odborne vyškolený personál, široký výber kvalitného sortimentu za prijateľné ceny, dostupný na celom území Slovenskej republiky.
Sme najväčšia spoločnosť zaoberajúca sa profesionálnym maloobchodným predajom party produktov a pyrotechniky na Slovensku.

Každoročne zriaďujeme v mesiacoch november - december až 100 prevádzok s predajom pyrotechniky na našich prevádzkach PYROTECHNIK.
Patríme k lídrom v predaji zábavnej pyrotechniky a doteraz sme uspokojili viac ako 3,5 milióna zákazníkov, ktorí sa k nám vracajú. Nachádzame sa v obchodných centrách a hypermarketoch po celom Slovensku.

Centrála je v Liptovskom Hrádku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SPIRIT s.r.o.
Strojárska 215/21
033 01 Podtureň
ID: 3790938  Posting date: 5.3.2020  Basic salary component (gross): 770 EUR/mesiac