Operátorka/Operátor výroby

SPENGLE Carbon, s. r. o.

Miesto práce
Vlkanová
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých a šikovných ľudí so zmyslom pre detail a chuťou naučiť sa niečo nové. Ponúkame príjemné pracovné prostredie, fyzicky nenáročnú prácu, v čistom a tichom prostredí, na jednu zmenu, s výhliadkou do budúcna na dve zmeny.
- výroba, montáž a kompletizácia produktu
- jemná a detailná práca s modernými materiálmi
- obsluhovanie jednoduchých strojov a zariadení
- dohľad na dodržiavanie pravidiel výroby produktu

- atraktívne platové ohodnotenie
- zaškolenie pod dohľadom skúseného zamestnanca
- stabilné pracovné miesto s dobrým kolektívom
- rodinná atmosféra
- zaujímavý balík zamestnanecých benefitov
- výhodná pracovná doba
- práca na TPP v kmeňovom stave

Spengle Carbon s.r.o. - sme rodinná firma zaoberajúca sa výrobou a vývojom kolies na horské a cestné bicykle. Fungujeme na Rakúskom a Nemeckom trhu už 25 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

práca je vhodná aj pre absolventov

Požiadavky na uchádzačov
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- silný zmysel pre detail
- precíznosť
- zodpovedný prístup k práci

Švajčiarska spoločnosť zameraná na výrobu a vývoj celokarbónových kolies na horské a cestné bicykle. Miesto výkonu práce je Vlkanová (BB).

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, za pochopenie ďakujeme.
ID: 3870837  Posting date: 14.2.2020  Basic salary component (gross): 700 EUR/mesiac