Administratívna práca s prekladom (španielčina/slovenčina)

SOLUZIONA s. r. o.

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac-13.ty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného prekladateľa/tlmočníka pre medzinárodnú spoločnosť v Bratislave.

Vašou náplňou práce bude najmä:
- preklady textov zo španielčiny do slovenčiny,
- tlmočenie z/do španielskeho jazyka,
-zjednodušenie internej komunikácie medzi vedením a zamestnancami

- práca pre úspešnú spoločnosť,
- veľmi príjemné a priateľské pracovné prostredie

Prosíme, aby reagovali len tí kandidáti, ktorí spĺňajú vyššie uvedené kritériá a majú záujem o prácu na trvalý pracovný pomer, nie na živnosť, prípadne s.r.o. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť v automibilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prekladateľstvo a tlmočníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Španielsky jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-slovenčina a španielčina podmienka!
- minimálne 1-ročná prax s tlmočením/prekladaním zo španielčiny do slovenčiny, akceptovateľná i prax počas VŠ štúdia,
-pozitívny prístup k práci,
- komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť.

SOLUZIONA, s. r. o.je personálna agentúra, ktorá hľadá kandidátov s profesionálnym výkonom a schopnosťami na obsadenie nižších alebo vyšších pracovných pozícií na trhu práce. Naši konzultanti sú vyškolení a skúsení jednotlivci, ktorí sa vždy zaviazali spoločnostiam, ako aj kandidátom, aby im pomohli nájsť najvhodnejšiu pracovnú príležitosť, ktorá zaručí úspešnú spoluprácu pre obe strany.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2784712  Posting date: 24.8.2023  Basic salary component (gross): 1 300 EUR/mesiac