Junior Java Developer

SOFTEC

Místo práce
Na strži 1702/65, 140 00 Praha, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Tě programování v Javě? Chceš se nadále vzdělávat v tom, co Tě baví? Ozvi se nám a my Ti rádi nezávazně představíme detaily.

Hledáme juniorního vývojáře, který bude pracovat v prostředí velké finanční organizace. Tvoji hlavní úlohou bude rozvoj a údržba rozsáhlé 3-vrstvé webové aplikace v Javě.

Požadavky:
  • Příjemnou, pozitivně naladěnou a šikovnou osobnost
  • Juniorního kandidáta, který už má zkušenosti s drobnými IT projekty v Javě (klidně i v rámci školy)
  • Zkušenosti s Java EE výhodou
  • Schopnost logicky uvažovat a řešit jasné i nejasné problémy
  • Znalost českého nebo slovenského jazyka na komunikativní úrovni
  • Samostatnost a ochota pracovat na svém rozvoji
  • Zkušenosti s Javascriptem výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Stabilní tým, kde si nenajdeš jen kolegy, ale i kamarády na pivo
  • konstruktivní pracovní prostředí plné profesionálů, od kterých se můžeš mnohému naučit
  • práci na zajímavých projektech v TOP bankách a pojišťovnách na českém a slovenském trhu
  • čekají Tě různá školení a workshopy, které Ti pomohou v kariérním růstu, jelikož Tvůj rozvoj je pro nás velmi důležitý
  • samozřejmostí je možnost Home office
  • a jelikož život není jen o práci, pořádáme spoustu společných akcí, díky kterým mezi nás určitě rychle zapadneš

Plus další benefity v případě HPP:
Vážíme si všech našich zaměstnanců, a proto se snažíme jejich nasazení a práci odměnit nejen zajímavou mzdou, ale i pestrou škálou benefitů, jako např.:

  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na soukromé i skupinové lekce cizího jazyka
  • rozšířená dovolená nad rámec daný zákonem
  • flexi passy, stravenky
  • firemní permanentka do ZOO

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT, informační technologie, Java

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Softec, s. r. o. vznikla v roce 1990. Kromě Slovenska působí i v dalších středoevropských státech. Naší primární orientací je poskytování IT služeb a konzultací a rovněž tvorba a nasazování komplexních integrovaných informačních systémů.

Zastoupení v České republice
V České republice nabízíme služby prostřednictvím dceřiné společnosti Softec CZ s.r.o.

Klienti
Mezi naše klienty patří významné společnosti v oboru bankovnictví, pojišťovnictví, státní správy, průmyslu a telekomunikací, a to již v devíti evropských zemích.
Hlavním předmětem naší činnosti je:

poradenství v oblasti informačních systémů,
analýza, návrh a vývoj komplexních IT řešení na míru,
systémová integrace,
dlouhodobá údržba dodaných řešení,
outsourcing
Námi realizovaná řešení jsou obvykle postavena na technologiích používaných a preferovaných našimi klienty. Navrhujeme a dodáváme řešení „na klíč“ anebo se podílíme na vytváření řešení v širším týmu, často řízeném přímo klienty.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Veronika Zichová
E-mail: poslat životopis
ID: 3338874  Posting date: 19.3.2018