Hľadáme developera do tímu

Soft for Solutions, a. s.

Miesto práce
Tomášikova 30, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného developera, ktorý sa bude podieľať na rozvoji etablovaných aplikácii pre verejnú správu a vývoji nových informačných systémov. Hľadáme aktívneho, komunikatívneho človeka, ktorí sa chce zlepšovať a zároveň je tímový hráč.
Náplň práce:
- Spolupodieľať sa na vývoji SW riešení pre našich klientov
- Vyvíjať pridelenú časť aplikácie podľa zadanej špecifikácie, alebo iného zadania
- Implementovať aplikačné funkcie, zmenové požiadavky, testovať vytvorené funkcie, a nasadzovať do produkcie
- Spolupracovať a aktívne komunikovať s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia
- Integrovať riešenia s inými systémami/aplikáciami

- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť home office
- Výška mzdy podľa skúseností a odvádzanej práce
- Výkonnostné bonusy vyplácané 2x ročne (13. a 14. plat)
- Firemné akcie (turistické akcie, firemné lyžovačky v Alpách a mnoho ďalších)

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Ostatné znalosti

HTML - Základy
Java - Základy
JavaScript - Základy
Oracle Database - Základy
Enterprise Architect - Základy
CSS3 - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť a aktívna aplikácia SQL, PL/SQL
- Skúsenosti s platformou Oracle DB
- Skúsenosti s prácou v projektových tímoch (vývoj, testovanie, implementácia)
- Iniciatívny a proaktívny prístup k riešeniu zverených úloh
- Spoľahlivosť, zodpovednosť a komunikatívnosť
- Aktívne hľadanie efektívnych riešení po zadaní úlohy
Výhodou:
- Skúsenosti s programovacím jazykom UNIFACE
- Skúsenosti s vývojom Smartclient aplikácii
- Znalosť Javy
- Znalosť UML a CASE nástrojov

Soft for Solutions, a.s. je softvérovou a konzultačnou spoločnosťou na trhu tvorcov informačných systémov a používateľov najnovších informačných technológii.
ID: 4041166  Posting date: 17.5.2021  Basic salary component (gross): 1 700 EUR/mesiac