Manažér/ka v Call centre pre pobočku Trenčín, Senica, Trnava

SMARTCALL SK s.r.o.

Pieštanská 3, Trnava, okres Trenčín, okres Senica, okres Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu hľadáme pozitívneho manažéra/ku. Ak si člověk ktorý vie motivovať, hľadáme práve Teba do Trenčína, zvlášť do Senice a zvlášť do Trnavy.

Náplň práce:
-Zodpovednosť za celkový chod pobočky alebo teamu
-Nábor nových zamestnancov, výber, vyhľadávanie, realizácia pohovorov
-Školenie predajných zručností
-Koučovanie
-Motivácia zamestnancov
-Realizácia meetengov
-Zodpovednosť za dosahovanie cieľov
-Reporting

Ponúkame:
-Prácu na HPP
-Fixný plat + motivačné bonusové ohodnotenie
-Možnosť sebarealizácie
-Prácu v mladom kolektíve
-Firemné benefity

Pohovory budú realizované v Trnave, Senici a Trenčíne po telefonickej dohode, nie je potrebné dochádzať. INZERÁT JE PLATNÝ AŽ DO JEHO ZMAZANIA! Nástup je možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Požadujeme:
-Energickú osobnosť
-Pozitívne myslenie
-Zodpovednosť
-Samostatnosť a flexibilitu
-Odolnosť voči stresu
-Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
-Schopnosť viesť a motivovať predajný tým
-Preukázateľné predajné zručnosti

Spoločnosť Smartcall je medzinárodná stabilná spoločnosť, ktorá pracuje na významných projektoch, pre partnerov v Českej a Slovenskej Republike. Medzi naše prednosti patrí rodinná atmosféra, kamarátsky prístup a podpora nadriadených v kariérnom postupe svojich zamestnancov. Taktiež podporujeme uchádzačov bez praxe ako aj absolventov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2766835  Posting date: 14.10.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: 700 - 1300 EUR/mesiac