Java Developer

SmartBase s. r. o.

Miesto práce
Vysoká 34, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 - 3 100 EUR/mesiac1900 - 3100 EUR podľa odborných znalostí a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme dynamicky rastúca softvérová spoločnosť SmartBase, s.r.o. so zameraním na e-shopové riešenia a iné webové aplikácie šité na mieru podľa požiadaviek našich zákazníkov.

Hľadáme skúseného kolegu, na úrovni - lepší medior. ktorý sa pripojí k súčasnému rozvíjajúcemu sa tímu. Technologicky staviame na Spring Boot frameworku, ktorý poskytuje API služby. V prípade potreby front-endu pracujeme vo Vaadine, ale môže sa vyskytnúť aj React, či Vue. Buildy automatizujeme pomocou Gitlab CI a Docker containerov, o kvalitu kódu sa stará okrem kolegu na code-review aj Sonar a vráskam na produkcii zabraňujú testy (unit, behave) a kolega Vlado.

Java, Spring (Spring Boot)
HTML, CSS*, JavaScript*
React*, Vue.js*
Vaadin*
Git, Docker*, CI (Jenkins, Travis, Gitlab)*

* výhodou

Zamestnanecké výhody, benefity

Pracujeme v kanceláriách v centre mesta, kde nie je problém s výberom obedu, či podniku na pivo po práci. Po obede, keď to ešte až tak nemyslí si radi zahráme stolný futlab, či Xbox (v NHL máme aj ligu :) ). Kvalitná a zodpovedná práca predsa musí človeka aj baviť a my sa bavíme radi. Rovnako radi využívame náš bufet kde okrem kávy či čaju máme aj ovocie, či niečo menšie aj väčšie pod zub .

Ďalšie benefity:
• podpora športových aktivít
• firemné akcie a teambuildingy
• zľavy u zmluvných partnerov
• dni voľna nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme dynamicky rastúca spoločnosť a o našom riešení online predaja už vedia aj veľkí hráči. Microsoft si nás vybral ako jedného z partnerov pre „Enterprise e-commerce“. Zároveň sme dostali ocenenie na prestížnej súťaži Microsoft Awards za naše riešenie „Virtuálna a rozšírená realita v e-commerce“
Tak, ako kvalitu našich riešení si vážime aj našich zamestnancov a v prípade problému za nimi pevne stojíme. Staviame na pevných morálnych princípoch a naši zákazníci sa na nás môžu vždy spoľahnúť.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SmartBase s. r. o.
Vysoká 34
81106 Bratislava
https://smartbase.sk
ID: 3790375  Posting date: 10.3.2020  Basic wage component (gross) and other rewards: 1 900 - 3 100 EUR/mesiac1900 - 3100 EUR podľa odborných znalostí a skúseností kandidáta