Hľadáme ľudí na jednoduchú prácu - 12 hodinové zmeny - zarobíte až 1468 € brutto, ubytovanie zdarma (operátor výroby Nitra)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
967 EUR/mesiacdochádzkový bonus 110 € + výkonnostný bonus 55 € + príplatky za nepretržitú prácu do 336 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha automatickej linky na výrobu dosiek plošných spojov
- Príprava a výmena súčiastok do strojov, dokladanie dosiek do linky
- Príprava cínovej pasty a dokladanie určeného množstva do stroja podľa potreby
- Dodržiavanie pracovných postupov
- Práca v 4-zmennej prevádzke

Výkonnostný bonus do výšky 55€ a dochádzkový do 110€
Práca len 16 dní v mesiaci
Stravovanie zabezpečené od 1,10€

Ubytovanie zdarma.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Nadnárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou elektroniky. Vo svete zamestnáva niekoľko tisíc ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

flexibilita a zodpovednosť
• manuálna zručnosť
• dobrý zrak
• skúsenosti s SMT výrobou (výhodou)

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.
ID: 4182293  Posting date: 14.10.2021  Basic salary component (gross): 967 EUR/mesiac