Hľadáme ľudí na logistiku - vodičov VZV. Prečo pracovať u nás? Lebo Vám dáme 1100 €, ubytovanie zabezpečené (vodič VZV - logista - Trnava)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
830 - 1 097 EUR/mesiacPráca je na smeny 3 zmeny. Týždeň ranná, týždeň poobedná, týždeň nočná. Pracovníkom výroby poskytujeme sady pracovného oblečenie a obuv a všetky OOPP.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na 3 zmeny.
Zamestnanec v rámci svojho pracovného zaradenia uskutočňuje výrobné operácie, vykonáva kontrolu kvality vyrábaných dielov, obsluhuje MANIPULAČNÚ TECHNIKU, vykonáva prácu s bremenami. Zásobuje prevádzku potrebným materiálom a vykonáva prípravu dielov. Jazdí po určených trasách v pridelenom sektore, zabezpečuje manipuláciu, vyprázdňovanie a skladovanie paliet, kontajnerov a prepraviek s materiálom.

Mzda od 2. mesiaca:
= základ 830 Euro
+ odmena cross dock 80 Euro
+ nočná príplatok 87 Euro
+ prémie 100 Euro

Spolu 1097 € mesačne + strava za 1,20 €/deň.

Benefity:
= výhodný prenájom auta za 113 € mesačne,
= príspevok na stravovanie, tankovanie, relax, šport, kultúru, dovolenky,
= príspevok na DDS do 3 % z príjmu, bezplatné životné poistenie,
= istota prameniaca z práce v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, veľké množstvo príležitostí, možný osobný rozvoj a kariérny rast,
= odmeny za zlepšovacie nápady, odmeny za doporučenie úspešného kandidáta,
= odmeny pri pracovnom jubileu, dodatková dovolenka,
= tarifné triedy s garantovaným zvýšením mzdy, ročný podiel na zisku,
= celoročný pitný režim zdarma
= ubytovanie pre zamestnancov v 2-3 izbových bytoch. Dvaja ľudia v jednej izbe, mesačná odplata za jedného je 137 €, jednorázová vratná kaucia 50 €,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.
ID: 4039430  Posting date: 26.2.2021  Basic salary component (gross): 830 EUR/mesiac