Zootechnik

Slovenské farmárske, a. s.

Miesto práce
Bzovík
Termín nástupu
IHNEĎ
928 EUR/mesiacvýška základnej mzdy sa odvíja od praxe a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, kolegyňu, ktorý má záujem stať sa stabilnou súčasťou nášho manažérskeho tímu.
Po zaškolení budete mať na starosti manažovanie tímu, ktorý zabezpečuje zootechnické práce na poľnohospodárskom družstve.
Práca je vhodná aj pre absolventa, pričom kľúčovou podmienkou prijatia je pozitívny vzťah k zvieratám.
Nesľubujeme ľahkú, ani jednoduchú prácu, máme však výborný tím a pôsobíme v mimoriadne perspektívnej oblasti hospodárstva.

Mzda je tvorená zo základnej zložky, ktorá je uvedená vyššie a variabilnej zložky, ktorá je vyplácaná na základe dosiahnutých výsledkov.
Pre ambiciózneho manažéra ponúkame príležitosť na sebarealizáciu, možnosť participovať na budovaní podniku, pôsobiaceho v oblasti poľnohospodárskej prvovýroby.
Ponúkame kvalitné odborné zaškolenie, materiálne zázemie a adekvátne ohodnotenie.
V prípade potreby zabezpečíme vhodné ubytovanie.

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo/ prvovýroba

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Poľnohospodárstvo/ prvovýroba -výhodou

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

cieľavedomosť, komunikatívnosť, pozitívny vzťah k zvieratám, práca s PC na užívateľskej úrovni.

Slovenské farmárske, a. s. združuje poľnohospodárske podniky po celom Slovensku.

Hospodárime na viac ako 30 000 hektároch ornej pôdy v rôznych podmienkach – od trnavskej tabule, cez krupinskú planinu, až po ekologické liptovské pasienky.

Sme lídrami v poľnohospodárskej prvovýrobe na Slovensku. Pri našej činnosti staviame na ľuďoch – ich odbornosti a schopnosti meniť veci k lepšiemu.

Partnerstvo, tak so zamestnancami ako aj partnermi, je pre nás konštantou vedúcou k spoločnému výsledku.

Uplatnením našich znalostí a koordináciou spolupráce vrámci holdingu, dokážeme našim podnikom zabezpečiť vyššiu konkurencieschopnosť, ochranu, efektívnosť a celkové výsledky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3912506  Posting date: 15.5.2020  Basic salary component (gross): 928 EUR/mesiac