Správca telekomunikačných systémov

Miesto práce
Mochovce
Pracovný pomer
plný úväzok
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

Zaujímate sa o komunikačné technológie a radi navrhujete nové riešenia v tejto oblasti? Ak áno, v Slovenských elektrárňach hľadáme novú posilu do tímu asistenčných službieb ICT a prevádzky komunikačných systémov, ktorá bude mať na starosti:
  • správu a administráciu komunikačných systémov (rádiové systémy, interkom systémy, telefónne ústredne, rozhlasové systémy),
  • identifikáciu, diagnostika porúch komunikačných systémov,
  • odborné práce na optických, bezdrôtových alebo kabelážných systémoch pre siete,
  • správu ostatnej výpočtovej techniky (inštalácia, konfigurácia a údržba PC a periférnych zariadení),
  • príjem, analýzu a riešenie požiadaviek/problémov užívateľov komunikačných služieb,
  • design a implementáciu nových riešení,
  • spoluprácu na interných projektových úlohách,
  • tvorbu technickej dokumentácie, troubleshooting a monitoring bezpečnosti prevádzky.

Čo ponúkame

  • stabilné zamestnanie v jedinečnom prostredí energetiky
  • 5 dní dovolenky navyše nad rámec zákona
  • flexibilný pracovný čas
  • príspevok na DDS
  • príspevok na stravovanie aj počas PN
  • VIP ceny elektriny pre Vás i celú rodinu u našej dcérskej spoločnosti
  • zľavy na rekreačné a športové aktivity (karta Multisport)
  • odborný rast, ktorý podporujeme formou vzdelávania a tiež oceňovania najlepších tímov spoločnosti
  • sme bike friendly firma – sprcha a chránený priestor na bicykle priamo v budove
  • zapájame sa do celoslovenských firemných akcií - Naše mesto, Do práce na bicykli
  • organizujeme aj vlastné firemné akcie - Zimné športové hry, Vianočný anjel, trhy chránených dielní, teambuildingy a iné

Informácie o výberovom konaní

Oslovila Vás naša ponuka? Dajte nám o sebe čo najskôr vedieť prostredníctvom životopisu alebo linku na Váš LinkedIn profil. Motivačný list takisto poteší, radi sa o Vás dozvieme čo najviac.
Zároveň si Vás dovoľujeme informovať, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám na danú pozíciu.
ID: 3717849  Posting date: 19.8.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1000 EUR *(brutt) + variabilná zložka mzdy. Uvedená výška predstavuje minimálnu garantovanú sumu vzťahujúcu sa na pracovnú pozíciu pre kandidáta s nižšie uvedenou odbornou praxou. Skutočná suma zákl.zložky mzdy bude upravená v súlade s Vašou odbornou praxou a odbornými znalosťami.