Operatívny nákupca - logistik

Miesto práce
Atómové elektrárne Mochovce
Pracovný pomer
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky
(brutto)

Pracovná náplň

Do nášho tímu Operatívnych nákupcov hľadáme novú posilu, ktorej hlavné zodpovednosti budú:
  • Nákup tovarov a výber dodávateľov tovarov v pridelenej komodite.
  • Zabezpečenie disponibility tovarov podľa potrieb interných klientov.
  • Riadenie pracovného kapitálu viazaného v zásobách spoločnosti.
  • Stanovenie spôsobu a zabezpečenie činností nevyhnutných pre proces nákupu tovarov v jednoduchších obchodných prípadoch.
  • Analýza potrieb, požiadaviek na nákup, zmlúv a čerpania za pridelené obchodné prípady.
  • Operatívne zabezpečenie materiálovej dostupnosti tovarov.
  • Nákup a udržiavanie optimálnych stavov poistných zásob a hladinovo regulovaných zásob.

Čo ponúkame

  • stabilné zamestnanie a odborný rast
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • príspevok na DDS
  • flexibilný pracovný čas
  • zľavy na rekreačné, kultúrne a športové aktivity

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu zašlite nám prosím štrukturovaný životopis.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti, zároveň si Vás dovoľujeme informovať, že budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené kritéria na pracovnú pozíciu.
ID: 3304682  Posting date: 7.2.2018