Vodič VZV

SLOVENSKÉ CUKROVARY, s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
Podľa dohody
Základná mzda je od 733€, po zaučení možnosť navýšenia mzdy o 8%, k tomu prináleží 13. a 14. plat (v plnej výške) a iné finančné a nefinančné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AKÉHO ČLOVEKA HĽADÁME?
* takého, ktorý je technicky zdatný a ktorý rád "zabŕda" do nových vecí
* majiteľa platného oprávnenia na obsluhu a riadenia VZV
* vodiča VZV, ktorý by sa časom rád zaučil na pozíciu údržbára

ČO BUDE U NÁS ROBIŤ?
* Obsluhovať VZV v procese balenia cukru
* Nakladať pristavené nákladné autá cukrom a vypracovávať k tomu prislúchajúcu evidenciu
* Nakladať a expedovať melasu
* Obsluhovať baliace automaty
* Vykonávať údržbárske práce baliacich automatov (postupne, po zaučení)

ČO MU ZA TO PONÚKNEME?
* prácu v stabilnej firme s vyše 110 ročnou tradíciou
* prácu v spoločnosti, ktorej sa darí a ktorá sa dokáže podeliť so svojimi úspechmi aj so zamestnancami (13. a 14. plat v plnej výške, mimoriadne odmeny)
* starostlivosť o odborný rozvoj (odborné školenia)
* príspevok na dochádzanie do práce
* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
* finančný príspevok pri významných životných udalostiach (životné a pracovné jubileum, svadba, narodenie dieťaťa, odchod do dôchodku a pod.)
* naturálnu odmenu vo forme viac ako 100kg cukru ročne
* 3 - 7 dní dodatkovej dovolenky navyše
* a mnoho iných zaujímavých benefitov

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte mailom na adresu [email protected] .
Zaslaním svojho životopisu dávate súhlas so pracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle GDPR a v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* vyhláška 508/2009 §22 (do 1000V) výhodou, nie však podmienkou
* zodpovedný prístup k práci
* chuť pracovať a ochota sa vzdelávať
* ochota pracovať na smeny (podľa požiadaviek vedúceho)

Počas vyše storočnej existencie zamestnávala naša spoločnosť viac než 20 tisíc zamestnancov. Prežila dve svetové vojny aj dve celosvetové hospodárske krízy a naďalej sa úspešne rozvíja. Spoločnosť patrí medzi najväčšie potravinárske podniky na Slovensku, je členom medzinárodného koncernu AGRANA a patrí medzi podniky s najdlhšou tradíciou výroby na Slovensku. Spoločnosť v posledných rokoch diverzifikovala a stala sa jedným z najväčších exportérov agrokomodít na Slovensku. Svoju pozíciu na trhu si upevňujeme aj vďaka tomu, že si zakladáme na filozofii, ktorá venuje osobitnú pozornosť svojim zamestnancom.
"Ako nadnárodná spoločnosť sme veľmi hrdí na náš rôznorodý pracovný tým a preto kladieme veľký dôraz na rovnaké príležitosti a rôznorodosť.
Vítame a podporujeme každého, kto sa chce uplatniť sa v našej spoločnosti, bez ohľadu na vek, zdravotné obmedzenie, etnický pôvod, pohlavie, náboženstvo alebo sexuálnu orientáciu."

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3640291  Posting date: 10.4.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: Základná mzda je od 733€, po zaučení možnosť navýšenia mzdy o 8%, k tomu prináleží 13. a 14. plat (v plnej výške) a iné finančné a nefinančné benefity