Poďte s nami testovať GeorgeaMiesto práce
Bratislava
Platové podmienky
1 800 EUR/mesiac*
Druh pracovného pomeru
plný úväzok


*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Vitajte na našom IT
Z denníka jedného George testera:
Ráno pred standupom som ešte rýchlo prebehol výsledky z automatizovaných regresných testov v Jenkinse, vyskočili tam 2 chyby. Po kontrole som zistil, že to bolo kvôli zmenám na frontende, čo chalani večer deployli. Žiadna panika, stihol som to upraviť v Robot Framework-u ešte pred ranným standupom.
Dnes je veľký deň, ideme do Produkcie s novou fičúrkou do George appky. Beta testing aj perfy zbehli v pohode a teraz to ideme rozbaliť na vyše 600,000 klientov – to bude masaker
Celé to začalo pár týždňov dozadu, keď sme na začiatku šprintu dostali prvé backendové dodávky a pustili sme sa do SOAPovania nových interfejsov. Test cases a test data som si pripravil našťastie už vopred, lebo grooming od analytika bol jasný a detaily popísané v confluence vo funkčnej špecke. Prvé dni to bolo celkom husté…dohľadávačky, kde je chyba to bol jeden pekný kolotoč: pripraviť v SoapUI volania podľa swaggera alebo mappingu – prevolať – pozrieť logy resp. oprášiť SQL skilly a pohrabať sa v databáze - zanalyzovať či je chyba na zdroji, targete alebo v integrácii - vystaviť incident v JIRA - čakať na fix - následný retest. Opravy chalani točili celkom rýchlo – veď sedíme všetci spolu na jednom mieste, čo je super, zefektívňuje to celkovo komunikáciu a veľa vecí si vyjasníme “online”. Ak bola chyba mimo našich George systémov, tak sme sa tiež vedeli zladiť a speak-nuť cez Slack, Rocket chat alebo Teams.
Keď prišli frontendove dodávky, tak integrácia bola prefúknutá a APIny bežali ako hodinky. Chalani z vedľajšieho teamu nám spravili robota na prípravu test dát, čo brutálne pomohlo testingu, keďže vieme aká je to mordovačka.
No a po pár dňoch sme mohli celú funkčnosť odovzdať na biznis E2E testy tzv. UATy. Tie sme tiež zbehli rýchlo a efektívne – na začiatku sme biznisákom spravili nalievareň, kde dostali aj info o tom čo funguje a čo nie. Mali sme krátke, ale intenzívne testovacie okná a za pár dní sme odstránili všetky showstoppre. Zostávalo už len zbehnúť automatizované regresné testy, nastaviť parametre na pravidelnú PERFovačku a už len sledovať reakcie od interných klientov, prípadne dorobiť nejaké improvementy ktoré vzišli z pilotného režimu...”

Táto pozícia je šITá presne na vašu mieru
Ak ste sa našli v týchto zápiskoch dajte nám vedieť o sebe. Do nášho agilného George tímu hľadáme skôr backendového testera/testerku, ktorý/á má minimálne 2-ročné skúsenosti s testovaním, máte znalosť s SQL, SoapUI, nebojíte sa ponoriť do nových vecí a chcete im rozumieť.

Vaše miesto u nás vám sadne. A nielen pre toto:
 • Na nič sa nehráme a rýchlo medzi nás zapadnete. Pár dní a budete tu ako doma.
 • Na obed nemusíme ďaleko. Rozvoniava nám tu Cantina.
 • Gastrokartu nabíjame 5 eurami na deň a to aj keď ste na dovolenke.
 • Oddych je dôležitý. Preto vám dáme o 5 dní dovolenky navyše.
 • Pracovný čas si môžete prispôsobiť podľa seba, ale keď je toho veľa, očakávame, že zamakáte.
 • Parkovanie nemusíte riešiť. U nás zaparkujete bez problémov autom, bicyklom, kľudne aj kolobežkou.
 • Chceme, aby ste si občas oddýchol/oddýchla. A prispejeme vám na to.
 • Ceníme si vernosť. Po prvom roku vám prispejeme do 3. piliera.
 • Vaše zdravie je dôležité. Pomôžeme vám pri prevencii aj zdravotnej starostlivosti.
 • Žijeme aktívne, určite si u nás nájdete svoju športovú aktivitu.
 • U nás budete rásť. Robíme veľa workshopov a školení.
 • Organizujeme spoločné eventy, aby sme sa všetci poznali. Že ste tu nový zabudnete takmer okamžite.
 • Postaráme sa o vaše deti v rámci letného tábora, priamo v budove ústredia.
 • Sme zodpovedný bankový líder a sme na to hrdí. Pomáhame vždy, keď sa dá, pravidelne darujeme krv a sme otvorení každej dobrej iniciatíve.

Ak hľadáte novú výzvu a páči sa vám, čo ste si práve prečítal/a, ste na správnom mieste.
Teraz už stačí iba poslať nám vaše CV (v slovenčine alebo angličtine). Keďže nám záleží na každom členovi tímu, môže nám trvať trošku dlhšie, kým sa správne rozhodneme a odpovieme vám. Keď sa pre vás rozhodneme, bude nasledovať stretnutie s vaším budúcim nadriadeným, kolegom alebo s jednou z našich HR špecialistiek.Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.skID: 4036795  Posting date: 22.2.2021  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 1 800 EUR/mesiac