Samostatný referent obchodu - account manager - Slovenská pošta, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava

Mzdové podmienky (brutto)

885 EUR/mesiacPrémie do výšky 62

Termín nástupu

01.03.2020 alebo dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme uchádzačov pre prácu v Trnavskom kraji na:
Vykonávanie zložitých odborných prác a samostatné zabezpečovanie ucelených odborných agend v oblasti obchodu najmä starostlivosť o významných zákazníkov, vyhľadávanie obchodných príležitostí a perspektívnych zákazníkov, aktívny predaj služieb vrátane rozborovej a analytickej činnosti, operatívne riešenie klientskych požiadaviek, prezentácia a predaj služieb spoločnosti, tvorba pozitívneho vzťahu zákazníka k spoločnosti, zodpovednosť za plnenie ziskových ukazovateľov stanovených pre úroveň AM, vyhľadávanie a vedenie rokovania so zákazníkmi za účelom získania obchodného prípadu v spolupráci s relevantnými zamestnancami spoločnosti a pod.
Na základe skúseností a podnetov získaných od zákazníkov navrhuje zmeny produktov a služieb. Na základe pokynov príslušného nadriadeného pripravuje a realizuje prieskumy.

Iné výhody

Zázemie veľkej spoločnosti, zamestnanecké benefity, príspevok na stravovanie, príspevok pri pracovnom výročí, príspevok na dopravu do zamestnania, príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti, mimoriadna sociálna výpomoc, príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

slovný a písomný prejav, schopnosť vyjadrovania, komunikačné, obchodné a organizačné zručnosti, samostatnosť, analytické a logické myslenie, vytrvalosť

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Slovenská pošta pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako dvadsaťpäť rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

pracovná ponuka na dobu určitú počas RD

Adresa spoločnosti

Slovenská pošta, a.s.
Partizánska cesta 9
975 99 Banská Bystrica
http://www.posta.sk
ID: 3863585  Posting date: 5.2.2020  Basic salary component (gross): 885 EUR/mesiac